Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Fitymaszűkület, mit lehet tenni?

Fitymaszűkület, mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Ma voltam a védőnőknél 21 hónapos fiammal a kuki ügyében. Eddig is sejtettem, hogy probléma lesz vele, de nagyon reméltem, hogy nem lesz igazam.


Kisfiamnak karacsony elott be gyulladt a kukija. Be volt dagadva l, fajt ha pisilt. Ekkor betadine-nal egy hét alatt helyrejott. A doki nem mondta, hogy ezen kívül bármi baj is lenne vele. Néhány hónapja kezdetem el megfigyelni, hogy sajnos pisilésnél felfújódik a fityma, ami a szűkület egyik jele.

Ma eljutottunk a vedonohoz, aki megnézte es azt mondta, hogy ez nem letapadás, hanem szukulet amit műtéttel lehet megoldani. Holnap megyunk az orvosunkhoz, megvárjuk, hogy o mit mond.


Fiatoknál hogy oldódott meg ez a probléma? Mindenképp műtét lesz? Rettegek tőle :(



2019. ápr. 2. 12:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
66%
Metélés.
2019. ápr. 2. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
76%
Igen, műtik.
2019. ápr. 2. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Akkor itt a krém es a huzogatas mar semmit se ér?


Hogy viselte a műtét a fiatok? Jó lenne, ha valaki el tudná mesélni, mi történt veluk... :(

2019. ápr. 2. 12:28
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

A fiamnak is műtötték, nem volt fitymaszűkülete, de erősen le volt tapadva. Az altatásból rosszul ébredt, meg pár napig fájlalta pisiléskor, de egyébként jól viselte. Én sokkal rosszabbul éltem meg az operációt, alig bírtam ki, hogy ne bőgjek.

Nemsokkal a műtét előtt lett szobatiszta, féltem is, hogy majd visszaesik, ne nem volt ilyen sem szerencsére.

Egyébként nem emlékszik rá, 3 éves volt akkor.

2019. ápr. 2. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszodat!

Mikor derült ki nálatok? Lehet, hogy nálunk se lesz azonnal műtét?

2019. ápr. 2. 13:52
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk ugyan ez volt a szitu karácsonykor. A dokink írt fel egy krémet azzal kellett kenni. Szépen feljött neki a bőr mostmár teljesen fellehet húzni. De ezt tobb hétig napi 3szor kentük.
2019. ápr. 2. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
84%
Nekem ugyan nincs gyerekem, de felnőttként magam is átestem a műtéten. Szerintem jobb, ha most túl van rajta, mert később úgy is meg kell csinálni, és éjszakai erekciókkal pár napig nagyon kellemetlen tud lenni. Amúgy nem veszít vele semmit, ettől ne félj, sokkal jobb nélküle. :)
2019. ápr. 2. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

El tudtunk ma menni a zyermekorvosunkhoz, aki megvizsgálta es azt mondta, hogy ez egyáltalán nem fitymaszűkület. Amíg engedi, húzzam hatra. Később, ha mèg mindig nem jon fel, kap rá krémet.

O is hatrahúzta neki, amíg a bor engedte, es most mintha szebben pisilni, nem fújódik fel a fityma annyira.

Meglátjuk, hogy alakulnak majd a dolgok, egy kicsit most megnyugodtam :)


Köszönöm mindenkinek a válaszát! Az összes hasznos volt! :)

2019. ápr. 2. 17:45
 9/12 anonim ***** válasza:
87%

Nem kürülmetélés!!!!



Kisfiam 8 éves. Kisebb korában is volt gond, a Dermovate krém segített, de csak ideig-óráig. Aztán tavaly már semennyierre sem lehetett visszahúzni, olyan pici lett a lyuk. Maradt műtét, pont 1 hónapja. Nem körülmetélés, hanem "z plasztika". Olyan szépen megcsinálták, hogy nem is látszik, hogy műtve volt. Csak a lyuk lett

2019. ápr. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
85%
akkora, hogy fel lehet húzni.
2019. ápr. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!