Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Fitymaszűkület, mit lehet tenni?

Fitymaszűkület, mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Ma voltam a védőnőknél 21 hónapos fiammal a kuki ügyében. Eddig is sejtettem, hogy probléma lesz vele, de nagyon reméltem, hogy nem lesz igazam.


Kisfiamnak karacsony elott be gyulladt a kukija. Be volt dagadva l, fajt ha pisilt. Ekkor betadine-nal egy hét alatt helyrejott. A doki nem mondta, hogy ezen kívül bármi baj is lenne vele. Néhány hónapja kezdetem el megfigyelni, hogy sajnos pisilésnél felfújódik a fityma, ami a szűkület egyik jele.

Ma eljutottunk a vedonohoz, aki megnézte es azt mondta, hogy ez nem letapadás, hanem szukulet amit műtéttel lehet megoldani. Holnap megyunk az orvosunkhoz, megvárjuk, hogy o mit mond.


Fiatoknál hogy oldódott meg ez a probléma? Mindenképp műtét lesz? Rettegek tőle :(



2019. ápr. 2. 12:07
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Jó olvasni, hogy van barátságosabb megoldás is, ha esetleg mègis műteni kéne.

Magán úton csináltattátok? Privátbanbesetleg meg tudnád írni kinél, hol?

2019. ápr. 2. 20:49
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Az en kisfiamnál is voltak gondok. Neki kb semennyire nem lehetett hátrahúzni. A módszer, amit a eüs ismerősöm javasolt teljesen helyrehozta: egy fülpiszkálóra tettünk aloe verat (vagy még a körömvirág krémet ajanlotta, de mi aloet hasznátunk) es a fülpiszkával megpróbáltam mindig jobban alátörölni a fityma alá. Kicsit mozgattuk alatta. A krémtől a kis repedések egyből gyógyultak. Mindig csak úgy hogy ne fájjon neki. Kb 3 het kellett napi 2x, míg szinte teljesen fel tudtuk húzni. Hatha nálatok is bevalik a dolog.
2019. ápr. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!