Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » El kapta a kislányom a hányós...

El kapta a kislányom a hányós hasmenés vírust. Szépen helyrejött, viszont nem akar enni, vigyem orvoshoz?

Figyelt kérdés
Kislányom 8 és fél hónapos. 3 étkezés ki volt váltva jó evő volt. Elkapta a vírust, hamar ki is ment belőle. Voltunk már orvosnál, mert nem evett nem ivott. Jó kedvű, vigyorog, jön megy, játszik. Viszont 5 napja nem eszik, csak tápszert, abból is kevesebbet mint szokott. Amint megpróbálok kanalasat adni neki, jön a hiszti. Érdemes lenne visszavinnem az orvoshoz, vagy várjak még? Azért gondolkodtam el rajta, mert eddig akárhányszor voltunk orvosnál, mindig elkapott valamit, és betegebb lett mint előtte volt.
2019. máj. 6. 11:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Én várnék, mert ha kevesebbet is de eszik,iszik.Ha pár nap múlva még mindig nem eszik kanalasat akkor gondolkodnék rajta.Babáknál is időbe telik szerintem míg a gyomra helyre áll rendesen.

Olyan lesz fogzásnál is hogy csak a tápszert fogadja el, azt is csak kevesebbet.(nálunk legalábbis így volt)

2019. máj. 6. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen. Igen sajnos tudom, hogy nem egyik napról a másikra megy, csak aggódok, nehogy valami komolyabb baj legyen, mert ilyen sírás hiszti sose volt még.tápszernél is eszik kicsit, utána szó szerint menekül és visít.
2019. máj. 6. 11:18
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom milyen a védőnőtök? Én ha nagyon feladja a leckét meg szoktam kérdezni tőle, hogy szerinte mi legyen.Neki 3 van nagyobb a rutin, mint nálam az elsővel:)

Esetleg foga nem jön?

2019. máj. 6. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az lesz, hogy odatelefonálok inkább. Hát foga 2 van, én nem látom hogy jönne neki felül, de ki tudja🤷‍♀️.
2019. máj. 6. 13:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!