Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » 3honapos babám szörcsög?!

3honapos babám szörcsög?!

Figyelt kérdés
Sziasztok,a 3honapos babám ma délután óta szörcsög,illetve köhög. :( Az lenne a kérdésem,ha az északa folyamán bedugulna az orra,akkor ő 'tudja',hogy a száján kell vdnnie a levegőt? (Első baba,igy nemtufom. ) :( Köszönöm!
2019. máj. 19. 22:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
16%
ha szörcsög akkor hörcsög
2019. máj. 19. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
64%
Tudja(ez reflex), de neked meg tudnod kellene, hogy ki kell szívni az orrát.
2019. máj. 19. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nagyon jol tudom,h kikell szivni az orrat,de gondoltam h este 11kor nemtudok hol venni neki orrszivot.. :D a kerdes nem ez volt!
2019. máj. 19. 22:56
 4/11 anonim ***** válasza:
82%
Jah, mert nyilván 11kor kezdett bedugulni az orra. Az orrszívó amúgy a kezdőkészlet része. Mindegy. Válaszoltam a kérdésre is.
2019. máj. 19. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
69%

Négy hónapos terhes voltam amikor vettem orrdzívót. Talán nem most kellene , hogy eszedbe jusson.

Egyébként meg , persze , logikus hogy kinyitja a száját és úgy veszi a levegőt.

2019. máj. 19. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Uhh, de kedves itt mindenki. Millió olyan kérdés van itt hogy nemsokára babám lesz, miket vegyek neki, senki sem írja bele hogy alap az orrszívó, érdekes... Mi is csak pár hónaposan vettünk neki. Sajnos nem mindig sikerül teljesen kiszívni, így van rá esély hogy akkor se kap az orrán levegőt. Igen, akkor a száján veszi. Jobbulást. 🙂
2019. máj. 20. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Tudja, de sokszor sírás kiséretében van. Amúgy a délutan kellett volna venni neki orrszívót akár kézit is.
2019. máj. 20. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
27%
Mopsz kiskutyád van? Ők szörcsögnek amúgy,normális az.
2019. máj. 20. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

6: :Koszonom az ertelmes valaszt!! :)

8as: Anyukadnak van mopsz kutyaja aki te vagy,mer itt ugatsz!

Azoknak akik nem tudnak rendes választ adni a kèrdèsemre azok remèlem nem anyukák mert sajnálom a gyerekeit hogy ilyen buta anyja van.

2019. máj. 20. 16:26
 10/11 A kérdező kommentje:
Nagyon kedves 8as: Akkor valoszinu,hogy a te mopsz kutyadat hallotuk este! :)
2019. máj. 20. 16:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!