Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » A védőnő lebeszélt a bárányhim...

A védőnő lebeszélt a bárányhimlő oltásról, vélemények?

Figyelt kérdés

Azt mondta, hogy sokkal jobb, ha a fiunk átesik rajta és ha beoltjuk, nagy valószínűséggel övsömörös lesz. Azt is mondta, hogy hiába kérdezem meg a gyerekorvost, ugyanezt fogja mondani. Így jegeltem a témát.

3 éves, szeptemberben kezdi az ovit, én beoltatnám...


2019. júl. 3. 12:38
1 2 3 4 5
 1/41 A kérdező kommentje:
2 hónapra jegeltem... Most pedig újra ezen filózom.
2019. júl. 3. 12:39
 2/41 anonim ***** válasza:
67%
Mi oltattunk
2019. júl. 3. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
73%

A védőnőd kicsit le van maradva. Nem véletlenül lett most kötelező.

Súlyos szövödményei lehetnek,ha elkapja. Nem biztos hogy lesznek, de lehetnek. Amúgy az is lehet övsömörös, aki átesett rajta, tapasztalat. Elég szomorú, hogy "szakember" létére egy fontos oltásról lebeszél.

2019. júl. 3. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
81%

Nem arra való az oltás, hogy ne kapja el, hanem hogyha elkapja, akkor ne legyenek súlyos szövődmények. Vagy rosszul emlékszem? Majd előkeresem a papírt, ha nem ír valaki, aki ért hozzá.

Én be fogom oltatni másfél évesen.

2019. júl. 3. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
70%

A védőnőd egy idióta, ne hallgass rá!

Sőt, minden oltásellenes egy jó nagy idióta! Tudod, hogy minden tavasszal bárányhimlő járvány van? Tudod, hogy a bárányhimlő már nem csak olyan "ronda pötty és 2 hétig tart" mint régen? Rendkívül súlyos szövődményei vannak, maradandó károsodásokat is okozhat! A védőnő adja vissza a diplomáját, már ha van neki! Ilyet hogy lehet mondani? Ezek a tipikus ostobák, akik homeopátiával "gyógyítanak".


Egy normális gyermekorvos soha de soha nem fogja azt mondani, hogy ne oltasd be a gyereked!

Olvasd csak el, én nagyon bírom ezt a dokit, a mi gyerekorvosunk is pont ilyen, a bizonyítékon alapuló orvoslás híve: [link]

2019. júl. 3. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
88%
Mint egy olyan gyerek anyukája, aki a bárányhimlő szövődményeként kapott agyi vasculitist: a védőnő egy idióta.
2019. júl. 3. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
75%

4!


Jól emlékszel. Az oltás nem ad 100% védelmez, a gyerek elkaphatja így is, bár nem törvényszerű. Nálunk anno az oviban a lányom és egy kisfiú volt csak oltva, akkoriban jött be az oltás és csak ők nem kaptak el.

Amúgy én nem a bárányhimlő, hanem az övsömör miatt oltattam be. Ugyanaz a vírus okozza, de az oltás miatt övsömöre nem lesz neki soha.

2019. júl. 3. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
79%
A védőnőd egy idióta. Borzalmas, hogy hány anyát beszélget le ezzel az orbitális hülyeséggel.... ha valami valamihez nem ért (nem is az ő dolga) akkor miért nem bírja az arcát csukva tartani???
2019. júl. 3. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
33%

Én se adatnám be nekik, szerencsére a kisebbik lányom is épp kiesik a kötelező oltásból.


Nagyon ellenzem a bárányhimlő elleni oltást.

Én a védőnőddel értek egyet.

Fel van fújva ez a "súlyos betegség, szövődmény" dolog, annyira, hogy lásd a kommentek alapján, az emberekkel is elhitették, hogy igenis kell az oltás. A gyógyszeripar meg röhög és zsebeli be a pénzt.

Hogy később mi lesz az emberekkel, az meg nem érdekli. Pontosabban de, érdekli. Minél többet beteg valaki, ők annál több hasznot húznak belőle...

2019. júl. 3. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
68%

68%-os, te is súlyos eset vagy! Nem bántani akarlak, de sajnos az igen buta emberek mind a gyógyszeripar milliárdjaival ijesztget! Tudod, pár száz éve még örültek, ha valaki eléldegélt 50-60 évig! Amikor még nem voltak gyógyszerek, egy cukorbeteg pár hónap alatt meghalt, de a magas vérnyomású betegek is. 10 csecsemőből 8 nem érte meg a 2 éves kort! Hahóóóóó! Miről beszélsz még? Vagy te is az az anyuka vagy, aki otthon a forró dézsa mellett szül a bábával? Örülj neki, hogy van ennyi lehetőség a gyógyulásra, a megelőzésre és nem kell rettegned a gyereked 10-12 éves koráig, hogy túléli-e vagy sem!

A vírusok is mutálódtak az évek alatt, rendkívül nagy pusztítást csinálnak!

A gyógyszeripar meg már ezer éve ráment a megelőzésre és szedeti az emberekkel az étrend kiegészítőket, vitaminokat. Abban van a nagy üzlet ;)

2019. júl. 3. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!