Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Ha beteg a gyereketek, akkor...

Ha beteg a gyereketek, akkor a napközben dolgozó apák felhívnak titeket, hogy érdeklődjenek hogy van?

Figyelt kérdés
Beteg a lányunk. A fél éjszakát ébren töltöttük, erre ma egész nap egyszer nem hívott fel a férjem, hogy megkérdezze hogy van. És mikor ezt szóvá tettem, még ő volt felháborodva, hogy dolgozik és nincs ideje. Ez sajnos nem az első eset és szerintem nem normális. Amúgy jó apának tartom, de egy jó apa viszont gondol a gyerekére és érdeklődik.
2019. júl. 18. 21:55
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
85%
Hát nem hiszem, hogy ezen múlik, hogy jó apa-e. Szerimtem fáradt vagy, túlreagáltad. Nem minden férj ír/hív meló közben. Ez függ attól is, hogy mit dolgozik. Lehet, hogy egy szerelőnek előbb van ideje 2 kocsi közben, mint egy irodában dolgozó, sok tárgyalásra rohangálónak. Nálunk általában én csörgök a páromra kb 2 alkalommal, mert van, mikor örül, hogy levegöt vehet.
2019. júl. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
72%
Ja, én ezen nem rágnék be.
2019. júl. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
82%
Nem, mert tudja, hogy úgyis szólok, ha van valami. Inkább messengeren érintkezünk egyébként, azt könnyebb egy orvosi rendelőben, vagy egy alvó gyerek mellett.
2019. júl. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
62%

NEM, nem hívogat, de értelmes ember nem is várja el töle!

Neki dogloznia kell, a gerek nem halálos beteg, viszont ha netán éppen akkor hívna, amikor majdnem elaludt, akkor utána garantáltan ideges lennék.

2019. júl. 18. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
71%

Ez azt jelenti hogy bìzik benned mert :

1. Tudja hogy veled van a legnagyobb biztonsagban, segiteni nem tud, te tudod ugyis h mi a jo neki

2. Tudja h hivnad ha rosszabbodna az allapota, igy nem aggodik


Szerintem ne reagàlj egy ilyet tul. Felesleges.

2019. júl. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
61%
Jézusom te is beteg vagy? Dolgozik egész nap, így is felhívott te pedig leteremted? Inkább örülj neki, hogy nem kérdőjelez meg és hív fel 10 percenként mintha alkalmatlan lenné arra, hogy a gyerek gondját viseld betegen... Az én férjem írogatni szokott napközben de ha beteg is a gyerek ugyan mindennel képben van de egynél többször akkor sem hív fel, furcsállnám is ha zaklatna egész nap.
2019. júl. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
57%
Na még az kellene hogy emiatt megsértődjek. Ha ideje van, hív, ha zsúfolt a napja, nem hív. Ezen nem kell fennakadni. Felnőtt vagy...
2019. júl. 18. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
88%

Az én férjem erdeklodik a gyerek felől. Nem engem tart felelotlennek, csak nagyin aggódós, en lazabb vagyok.


Ez nem jelenti azt, hogy a te ferjed rossz apa. Sztem ne veszekedj, te is faradt vagy, ezert esik rosszul.


Ha belegondolok, hogy beteg a gyerek.. De nem vészes.. Akkor lehet en se hivnam a ferjem(ha mondjuk ő marad vele otthon).. Hiszen dolgozni vagyok, sokszor semmi ideje az embernek ott. Nyilvan munkahelytol is fugg. Max irnek messengeren vagy smst. Ha nagyon lázas, vagy komolyabb, akkor erdeklodnek.. De en lazabb vagyok, pedig en vagyok az anya😅

2019. júl. 18. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
74%

Hisztis liba vagy.

Munka után hazamegyek, és akkor megkérdezem. Akármi a helyzet, a munkahelyemről úgysem tudok semmit tenni. Ha valami nagyobb baj történt volna (mondjuk napközben már kórházba kellett volna szállítani), akkor nyilván a feleségem felhívott volna.

Egyébként meg lehet, hogy pont alszik a gyerek, mikor telefonálok, még az kéne, hogy ilyen ostobaság miatt fölébredjen.

Egyébként, ha orvoshoz viszi a feleségem, szokása, hogy utána ő hív fel engem, hogy mit mondott az orvos. Szerintem ez így helyes: ő tudja, neki mikor alkalmas, én meg pár perc erejéig szinte mindig tudok vele beszélni.


Komolyan mondom, amilyen feleségek, anyák vannak itt a gyakorin, idetévedek, és máris jobban tisztelem a magam feleségét (akivel amúgy ezer és egy vitánk van).

2019. júl. 19. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
67%
Mivel hála égnek nem halálos betegek, a férjem pedig a munkaidejében olyan munkát végez, amire figyelnie kell, általában nem hív fel. Nem is várom el, nagylány vagyok már, meg tudom oldani mindkét gyerekemet ha betegek.
2019. júl. 19. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!