Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Hogyan bírják lelkileg azok a...

Hogyan bírják lelkileg azok a szülők akiknek a gyermekük tartós beteg, vannak pillanatok amikor elgyengülve elfáradtnak érzik magukat?

Figyelt kérdés
2019. júl. 19. 00:55
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát, vannak pillanatok, amikor összeomlik minden..., de aztán fel kell állni és csinálni tovább, kihozva a maximumot a helyzetből és magunkból.
2019. júl. 19. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nálatok milyen betegség van ha nem titok?
2019. júl. 19. 01:13
 3/8 anonim ***** válasza:
81%
Autizmus
2019. júl. 19. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudok érdemben nyilatkozni, az én gyerekeim egészségesek, de így is vannak nagyon nehéz időszakok. Szerintem el sem tudom képzelni mit élnek át a beteg gyereket nevelő szülők, csak azt tudom, hogy minden elismerésem és tiszteletem az övék.
2019. júl. 19. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Úgy erzem, hogy nem engedhetem meg magamnak, hogy összeomoljak, pedig...

Pengeélen táncolunk. Férjem és én is. Egyfelől bízunk benne, hogy rengeteg fejlődés lesz még , ezért az életünket a lányunk fejlesztései köré szerveztük. Másfelől viszont rettegünk, hogy hiábavaló minden és jobb lenne elfogadni az elfogadhatatlant és a testvéreivel foglalkozni többet. Nehéz, de muszáj -bírni a gyerekekért!

2019. júl. 19. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
5-s nálatok mi a baj?
2019. júl. 19. 17:26
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

5-ös vagyok

Súlyos agykárosodás, ennek következtében mozgás-,látás- és értelmi sérült.

2019. júl. 19. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, sajnos nem egyszerű egyiküknek sem.
2019. júl. 20. 00:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!