Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Másnak is farkas éhes a...

Másnak is farkas éhes a gyereke bölcsi után?

Figyelt kérdés

Kisfiammal lehetetlenség programot csinálni bölcsi utánra, mert mindig éhes, Ilyenkor szinte estig folyamatosan eszik.

Amikor kérdeztem a nevelőt, annyit mondott hogy eszeget... Mintha nem enne szinte semmit az uzsonnából, hazaérünk és egyből enni akar. Akár főtt ételt, akár tejszelet, bármit adok mindent felfal. Másnak is keveset eszik bölcsiben a gyereke?


2019. okt. 17. 21:04
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát nekem igen ilyen de én Uzsi előtt hozom el alvás után. De azért nekem is fura neha amikor azt mondják repetát is evett az alig evő lányom délben aztán 2:30 és 3 között éhen akár halni
2019. okt. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Lányomhoz úgy mentem az oviba, hogy vittem magammal enni neki, mert olyan éhes volt. Meg is ette útközben, otthon folytatta.
2019. okt. 17. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Vigyél magaddal szendvicset, gyümit,innivalót és máris lehet programot csinálni
2019. okt. 18. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Igen, vannak ilyen gyerekek. Kaja 8-kor, 9:30-kor, 11:30-kor, 15:00-kor, azt nem tudom mikor mész érte, de miért ne lehetne éhes? Vigyél neki valami harapni valót és valószínű így már jobban fogja élvezni a délutáni programot. Egyébként baromira el is fáradhat a bölcsiben (nem tudom milyen temperamentumú, személyiségű) és lehet ezért sincs kedve bizonyos programokhoz, vagy valamit evéssel kompenzál. Mi igazából nem tudhatjuk.


29N

2019. okt. 18. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

15:30kor uzsonnáznak, és 16:00ra megyek érte.

Viszek akkor valami rágcsát.

Nem nagy programra gondoltam, hanem útközben pl megállni a kedvenc játszóterén, amíg még jó idő van.

Köszönöm a válaszokat!

2019. okt. 18. 08:08
 6/8 anonim ***** válasza:

Igen! Bent is eszik, de úgy látszik az neki nem elég :D Ha játszóterezni megyünk, akkor viszek neki valami előrecsomagolt, ütközben is megehető kaját.


Szerintem egyébként nem csak azzal lehet a gond, hogy kevesebbet esznek a bölcsiben, hanem sokkal többet mozognak, mint otthon. Megnő az energia szükségletük is :) Legalábbis az én fiamat le sem lehet szedni a kismotorról a bölcsiben :D

2019. okt. 18. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Gondolom többet játszik, mint otthon, több inger éri, több energiára van szüksége. Ha haza akar menni mert éhes, akkor gondolom nem érdekli annyira a játszótér, máskülönben inkább oda akarna menni.
2019. okt. 18. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az enyémek is bölcsi, ovi után négytől este nyolcig ettek - suliban változott aztán. Talán jobban főztek vagy többet kaptak vagy mert kicsit kinőtték a válogatósságot - vagy csak a suliban már kevesebbet mozognak :)
2019. okt. 19. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!