Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Kisfiam szeptemberben lesz 2...

Kisfiam szeptemberben lesz 2 éves, akkor kezdené bölcsit a szocializáció miatt. De közben úgy alakult, hogy a kistesója nyár végén születik. Ti vinnétek így bölcsibe?

Figyelt kérdés

Én elbizonytalanodtam, szerintem nagy törés lenne neki. De itthon meg abszolút nincs szocializálva normálisan (nincs a környéken hasonló korú, se babamama klub).

Vagy vigyem heti 1-2 délelőtt magánba? Ki hogy csinálná?


2020. ápr. 8. 10:46
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem vinném. Egyrészt mert a kistesó születése is megviselheti, másrészt össze is kapcsolhatja a 2 dolgot a fejében, hogy a kicsi miatt kell mennie. Harmadrészt egy rakás betegséget hazavihet a kicsinek.


21 hónap korkülönbség van az enyémek között, nem is volt tervben a bölcsi a nagyobbnak.


Ha már korábban is járna, az más. Nem venném ki a nagyot, ha szeret járni (főleg ha nem kap el valamit minden második héten). De nálatok alig telik el kis idő a tesó születése és a bölcsődei beszoktatás között, szerintem ez túl sok lenne egy 2 évesnek.

2020. máj. 13. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!