Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Magánbölcsikben van késő...

Magánbölcsikben van késő délutáni felügyelet?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy mindegyik más, de kb 5 bölcsődében is érdeklődtem és nem kapok még választ(azt is tudom hogy most zárva vannak). Heti 2 napra vissza szeretnék menni dolgozni, ebből egy csak délelőtt, tehát ebéd után megyek érte és egy egész nap, amikor 7től 19ig dolgozom. Akkor sem lenne egész nap bölcsiben, mert az apja pedig úgy dolgozik hogy 2 nap délelőtt, 2 nap délután, 2 szabad, váltakozva hétvégén is ahogy épp következik. Tehát havi 1 alkalommal déltől este 7ig lenne. Van ilyen lehetőség általában a magánbölcsikben? Természetesen előre ki lehet számolni mikor lenne ilyen nap.

(nem kérek nem a kérdéshez fűződő kommenteket, nem lepasszolni, elhanyagolni akarom, vagy megszabadulni tőle!)


2020. ápr. 9. 16:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Ahova az én lányom járt, az hamarabb zárt, mint az állami. Lehetett menni 8:00-16:00-ig, vagy 7:30-15:30-ig.
2020. ápr. 9. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem nincs. Senki nem fog bent maradni este hétig azért, mert nem tudsz időben a gyerekért menni. A magánbölcsikben is normál munkarendben dolgoznak. Maximum azt tudod csinálni, hogy arra a havi 1 alkalomra fizetsz egy babysittert, aki elhozza délután a gyereket és pár órát vele marad.
2020. ápr. 9. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sincs, hiszen egy bölcsiben több gyerekre vigyáznak fix nyitva tartással (általában max. fél6-ig). Érdemesebb lenne bébiszittert nézned.
2020. ápr. 9. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Az 5ből 2 bölcsi honlapján van ilyen lehetőség feltűntetve, de 2016os az egyik a másik pedig 2018as, azóta nem frissült. Mindegy, tudom rossz helyen kérdezem és meg kell várnom, hogy válaszoljanak.
2020. ápr. 9. 17:19
 5/8 anonim ***** válasza:
Nálunk 17:00ig vannak.
2020. ápr. 9. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
18 óra volt a legkésőbbi, amivel találkoztam.
2020. ápr. 9. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk (magán ovi) 1/2 6-ig volt nyitvatartás, ha utàna kellett felügyelet, akkor meg lehetett beszélni, óradíjban kellett fizetni mint a babysittert. A kiszemelt bölcsivel kellene ezt letárgyalni. Magánintézmény szerintem azt tud megoldani amit akar.
2020. ápr. 9. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nálunk ki van írva a bölcsi honlapjára, de valójában nem vállalnak ilyet.
2020. ápr. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!