Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Milyen lehetőségem van?...

Milyen lehetőségem van? Márciusban kezdte volna a bölcsit, de nem kezdhette a járvány miatt. Nekem viszont mennem kellene dolgozni.

Figyelt kérdés

Olyan munkám van, amiben fontos a naprakész tudás. 2018 december óta nem dolgozom, viszont ha most nem megyek vissza dolgozni, akkor nem tudom mikor lesz lehetőségem rá.

De fogadják az ügyeletes bölcsibe, ha még el sem tudta kezdeni a beszoktatást? Nyílván nem.

De akkor mégis miben gondolkodjak? A kormányfő azt mondta, vakcina nincs, nem lehet úgy tenni, mintha minden rendbe lenne. De ha nem nyithatnak ki a bölcsik, ovik, iskolák, hogyan menjen vissza dolgozni a szülő?!


2020. máj. 8. 09:28
 1/9 anonim ***** válasza:
77%
Ezért hosszabbítja a gyest.
2020. máj. 8. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
65%
jah, vagy bébiszitter
2020. máj. 8. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Aha, köszi.

Mit érek el vele, ha azt mondja nekem a munkáltató, hogy nem alkalmaz, mert nem naprakész a tudásom?!

Mehetek operátornak vagy call centeresnek. Hurrá! Eddig sem hívtak be egyszer sem még call centeres interjúra sem, ezek után biztos találok majd munkát.

Vagy megyek utcát seperni közmunkásként vagy a seregbe 2 gyerekkel és +30 kg súly felesleggel. Az igen!

2020. máj. 8. 10:23
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Most mivel naprakészebb a tudásod, mint egy év múlva lenne, ha 2 éve nem dolgozol?

Ha otthon tanulással eddig is naprakészen tartottad, menni fog egy év múlva is.

2020. máj. 8. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
23%
Gyes alatt miért nem tanultál ki egy szakmát?
2020. máj. 8. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
90%
Na és ennek mi koze a kormányfőhöz ? Ő nem tehet se arról, hogy 2 gyereket szültél, se arrrol, hogy 30 kg sulyfelesleged van, se arról, hohy világjárvány van.
2020. máj. 8. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
#6 na igen. Csak könnyebb mindenért mást okolni. Nem szeretem a viktátort, de erről tényleg nem tehet :D
2020. máj. 8. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon nem valószínű, hogy a bölcsi fogadja a gyermeked, hiszen még beszoktatás sem történt. Bölcsődében dolgozom, nálunk most 5 gyerek/csoport a megengedett. Csak olyan szülő gyermeke jöhet, akinek nyilatkozik a munkáltatója arról, hogy nem tudja home office-ban foglalkoztatni. Plusz úgy néz ki, csak 1,5 hét múlva nyitunk. Senki nem tudja, meddig lesz korlátozva a gyermeklétszám.

Sajnos szerintem neked marad a hosszabbított gyes. Állítólag lehetőség van ideiglenesen munkahelyi gyermekfelügyelet szervezésére, de ehhez nem értek, erről a munkahelyeden kellene érdeklődni, van e ilyen lehetőség.

2020. máj. 8. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Ki fognak hamarosan nyitni rendesen, nem marad örökké ügyelet. De én sem értem mit számít pár hónap ha két éve otthon vagy. Szerintem csak be vagy sózva. Fogadj akkor bébiszittert, az jön le a soraidból hogy nem a pénz kell ennyire csak dolgozhass.
2020. máj. 8. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!