Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Gáz, ha egy anya beadja...

Gáz, ha egy anya beadja bölcsibe az 1 éves gyerekét, úgy, hogy ő nem megy el dolgozni?

Figyelt kérdés
(Papíron van bejelentett munkahelye.) Egyébként nincs semmi egészségügyi problémája, csak épp szüksége van énidőre, és már kevés neki, hogy hetente két-három alkalommal jön csak a babysitter?

2020. dec. 30. 17:38
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
10: kettő tévedés is van a hozzászólásodban. 1. Az a másik kérdés nem az enyém. 2. Nem én vagyok az anyuka, aki a kérdésemben szerepel.
2020. dec. 30. 21:04
 12/24 anonim ***** válasza:
5%

Most őszintén? Miert itt kérdezed ezt? Nyílván ha neked 3 nap/ hét babysiterre telik akkor nem a gyik népe a te szinted.

Itt nyílván mindenki le fog szólni. Kérdés fogja erdekelni 10 év múlva a gyerekeinket, hogy ki volt bölcsis, mikortól és ki nem? Nyílván nem...

2020. dec. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
24%
Magánügye. Ha neki és a párjának ez megfelel, akkor adja be.
2020. dec. 31. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
75%
13as, és az nem fontos hogy a gyereknek jó-e? Mert ő szív az anyja lustasága miatt.
2020. dec. 31. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
41%

14!


Nézd, ha egyedülálló anya beadja a gyereket a bölcsibe, mert ha nem dolgozik éhen halnak vagy a két minimálbéres szülő dönt úgy, hogy beadja, vagy jön a második baba és anyuka beadja ugyanúgy nem szempont, hogy jó e a gyereknek. Csupán a közvélemény szemében lesz más, merthogy akkor "be kell adni a gyereket". Tök mindegy miért, ha a szülő így dönt, akkor így dönt.

A húgom több mint 20 éve bölcsődei kisgyermekgondozo. A gyerekek 90%-a nem azért van bölcsiben, mert anyu és apu halálra dolgozza magát....

2020. dec. 31. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
26%
Ezt én is tanúsíthatom ( magánbölcsiben dolgoztam) Francia ismerősöm gyereke 4 hónapos korától bölcsis. Ott ez megszokott, nem fizetnek éveket. Csak itt hörögnek rajta megjegyzem 90%ban amiatt maradnak otthon 3 éveket mert vagy állástalanok vagy szar a munkájuk és örülnek, hogy nem kell dolgozni.
2020. dec. 31. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
64%

16# Vagy siman azert horognek az itteni anyak, mert ők anyak, es egy csecsszopo 4 honapost nem adnak idegen emberek kezebe, hogy nesze, neveljed, en meg addig nezem otthon a Tronok harcat.

En szeretek dolgozni, szeretem a munkam, de egy kisbabat nem fogok lepasszolni semmi penzert. Mehet bolcsibe, ha elmult mar ket eves, es dolgozni megyek vissza. De egy egy eves, vagy az alatti gyereket biztos nem passzolok le, foleg nem faxveresert.

2020. dec. 31. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
92%

16.

Külföldön, ha jól áll a család anyagilag, biztos nem adja be 4 hónapos babáját bölcsödébe.

Itthon nincs férőhely. A 2. fiamnál munkáltatóival mentem, mégis anno majdnem 4 évesen vették fel az oviba, oldjam meg. Megoldottuk.

2020. dec. 31. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
84%

17!


Pedig lepasszoljak. Nem, nem azok, akik itt válaszoknak, evidens, hogy ők "anyák", ugye, ők "nem azért szültek, hogy más nevelje a gyereket". Érdekes módon valahogy ezek az anyák mégiscsak beadjak a gyereket. Magyarorszagon betöltött 20 hetes kortól vehető fel a gyerek bölcsibe, de egy éves kor alatt ezt rendesen meg kell indokolni. Egy csoportban max 2 csecsemő, tehát egy év alatti lehet. Nos, a húgom ahol dolgozik, van 12 csoport, mindben meg van maximum 2 csecsemő. Hidd el, az ő szüleik bizony faxveresert passzoltak le őket. 1 kivétel van, az egyik baba egy bántalmazott kapcsolatból származik és a nő szabadulni próbál az anyaotthonbol, így kb nonstop dolgozik.

2020. dec. 31. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
9%
Kiváncsi lennék, hogy te honnan veszed a faxverést. Nyílván olyan közegben mozogsz ahol csak a 12 órás műszak a gyárban nem számít annak.
2020. dec. 31. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!