Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Akiknél nagyon könnyen ment a...

Akiknél nagyon könnyen ment a beszokatás?

Figyelt kérdés
Már ott járunk, hogy egész napra ott hagyhatom majd a fiam a bölcsiben. Még nagyon sok szabim van. A ház ragyog, főzök minden nap. Már egyszerűen nem tudom magam lekötni. Hiányzik, hogy nem huncuttkodik itt mindig. Akinek szintén könnyen és gyorsan ment, ti mivel kötöttétek le magatokat?
2021. febr. 18. 12:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Horgoltam. Olvastam.
2021. febr. 18. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
86%
Élveztem a csendet 2 év után. :D
2021. febr. 18. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
2es én is amúgy. Egy nagyon beszédes hangos kisfiam van. 1es vagyok
2021. febr. 18. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
23%

Ez a horgolás a 40+ anyukáknál a divat?


Nem tudom elkepzelni egy életvidám, motivált huszonéves anyukáról. Rengeteget lehet tanulni, kepezni magad, ne adj isten pároddal ilyen olyan programok, de ha szabadidőmben inkább horgolnek mint ezek közül barmi.. Hát elszégyellném magam.

2021. febr. 18. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Süss sütit, válogasd ki a nem használt dolgokat, ruhákat, képezd magad, mire visszamész képben legyél a friss dolgokkal, olvass, barátnőzz, fuss, sétálj, eddz, játssz számítógépes játékkal, shoppingolj, nagytakaríts, hirtelen ennyi jutott eszembe.
2021. febr. 18. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
77%

Kedves 4es. Képzeld 27vagyok és évek óta horgolok. Karácsonyi angyalka, hópihe stb. Nagyon kelendő. Ja és a gyerekemnek csináltam már Bogyót és Babócát. Édesanyámnak egy csokor virágot. Rengeteg mindent. Engem ez nyugtat. A párom kamionos szóval nehéz vele programot csinálni hétköznap.

Nagyon sajnálom hogy te szégyelnéd magad.

Szeretném beindítani az egyéni válalkozásomat és képzeld horgolt dolgok is lesznek benne. Anyámtól örököltem a kreativitást és a kézügyességem így én ebben szeretnék kiteljesedni. Horgolás, kétes, harisnyavirágok, és minden más egyéb kézzel készült tágyak.


De amúgy cukrászkodom(vizsgám nincs róla de rohadt jól megy ezt is anyunak köszönhetem).

A fiamat is folyton lekötöm bármivel mert minden érdekli. Sőt vele minden nap ovi után megyek sétálni, jobban mondva ő biciklizik. 3 éves és 2 kerekűvel megy. (Lehet dicsekvésnek hangzik de imádom hogy ilyen ügyes ő is) És ha valakinek nem tetszik sajnálom.

2021. febr. 18. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

4 te teljesen hülye vagy. Én 19 éves korom óta horgolok. Mindenkinek más a hobbija. És amúgy ez egy nagyon hasznos hobbi. Sokmindent horgoltam/kötöttem a fiamnak is. A férjemmel meg nem tudok programozni mert dolgozik.

Úgy döntöttem kiolvasom a könyveket amiket már rég tervezek és megtanulok varni géppel 😁

Élvezném amúgy a csöndet biztos, de nem az a típus vagyok😅

2021. febr. 18. 14:16
 8/14 A kérdező kommentje:

A nagytakarítás már megvolt. Sütni is szoktam mert amúgy imádok sütni is főzni is 😁

Köszönöm szépen a tippeket 😚

2021. febr. 18. 14:18
 9/14 anonim ***** válasza:
Hat nekem ez érthetetlen kedves kérdező. Életem egyik legjobb hónapja volt ez. 2 ev meg nem állás után. Azóta bár imádok dolgozni de még faradtabb vagyok allabdoan beteg és marha nehéz beteg gyerek mellett dologzoni(home office ennyi tp a világon nem lenne)
2021. febr. 18. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Mjnt mondtam én nem az a típus vagyok aki élvezi a csendet. Szeretem ha folyik az élet körülöttem. Mindig pörgök, csinálok valamit. Ugye most 2 évig a gyerek kitöltötte az időmet. De mellette is sütögettem, kertészkedtem.....

Szóval nekem most így hirtelen furcsa ez a nagy nyugi.🤷

2021. febr. 18. 19:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!