Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Mennyi idő a beszokatás?

Mennyi idő a beszokatás?

Figyelt kérdés
Gondolom függ a gyerektől, de van valami amit a bölcsi megad?
2021. márc. 17. 10:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

2 hét volt nálunk a hivatalos.


Gyakorlatilag 2 nap alatt beszokott.

2021. márc. 17. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nálunk 2 hét volt, igaz a lányom olyan típus, hogy első nap ott hagyhattam volna úgy hogy szia jövök délután, de attól végigvittük a 2 hét beszoktatást annak rendje módja szerint. Ragaszkodtak hozzá a gondozók is, és szerintem is jobb így.

Most van a 3. heténél, eddig rendben van minden.

2021. márc. 17. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is 2 hét volt.

A fiamnak kellett is annyi, nem ment olyan könnyen, de azért nem is volt extrém nehéz sem, ő anyásabb típus (még most is, pedig 5 éves). 2 hét után még pityergett reggel, de miután elmentem, 10 perc múlva már játszott a teremben gond nélkül, szóval csak addig volt gáz, amíg látott.

De nálunk is volt egy kissrác, akit már első nap simán otthagyhattak volna, tojt rá, ment játszani. :D Ő volt a fiam "párja" beszoktatásnál, nálunk kettesével csinálták. Pedig szeretik-imádják őt is a szülei, ismerjük őket, mert azóta oviba is ugyanoda járnak a fiammal. Egyszerűen ő ilyen.

2021. márc. 17. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Szeptemberben kezd. Kicsit izgulok. Ha a nagyszülők elviszik semmi gond nincs, de ott mégis idegen lesz mindenki
2021. márc. 17. 11:58
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem kár előre aggódnod.


Próbálj meg te is nyugodt lenni, ha feszült leszel és ideges, akkor megérzi. :)


Legtöbb gyermek simán beszokik. 5 kisgyerek közül az ismerősi körben 5 simán beszokott a 2.het végére.


Én kislányom is szeptemberben kezd, 2 évesen.

Itt is 2 hetet mondtak.


Első 2 nap együtt ott leszünk kB 2 órát. Utána pedig ott kell hagyni 2 órára majd délelőttre.

Következő héten együtt elalvas, a hét második felén egyedül.

2021. márc. 17. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként a beszoktatás általában egyszerre max 2 gyerekkel van. Pont azért hogy pár nap után már ne legyen neki senki idegen, mert szinte csak velük foglalkozik a gondozónő
2021. márc. 17. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!