Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Miért gondolják sokan, hogy a...

Miért gondolják sokan, hogy a bölcsi ördögtől való?

Figyelt kérdés
Pedig sok esetben még jót is tesz a gyerekeknek.
2021. aug. 14. 15:16
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
18%
Az anya idegeinek tesz jot,maradjunk annyiban 🙈
2021. aug. 14. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
70%

Van olyan anya, akinek jót tesz, maradjunk annyiban.

Én sokkal szívesebben voltam a gyerekemmel, mint a munkahelyemen, miközben mások vigyáznak rá.

2021. aug. 14. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
56%

Mert az. Szükséges rossz. A gyerekek többségének 2,5-3 éves kor előtt semmi szüksége nincs intézményesített szocializációra. Bőven elég nekik a család és a játszótér.

De nem mindenki engedheti ezt meg, itt jön képbe a bölcsi, de nem a gyereknek tesz jót.

2021. aug. 14. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
78%
Ez nagyon megosztò. Baba, anya ès èlethelyzet függő :)
2021. aug. 14. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
50%
Mert sok gyereknek rossz..
2021. aug. 14. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
64%

Szerintem nem szükséges rossz. Egész nap játszik, mi rossz van ebben? A lányomnál ráadásul a közösségnek elég pozitív hatása volt az étkezésére is (úgy adtam bölcsibe, hogy 98% még anyatejes volt, nem igazán akart szilárdat enni, aztán hopp, járt két hetet, és már úgy jött haza, hogy rendesen evett mindenből, mert látta, hogy a többiek is esznek), és szerintem a beszédfejlődésén is lendített egy nagyot.


Az biztos nem jó a gyereknek, ha az anyjával kettesben gubóznak be a lakásba, és anyának már nincs se türelme, se kedve érdemben foglalkozni vele. Nálunk ugyan idáig nem jutottunk, de éreztem, hogy ha még egy évet otthon kéne maradnom vele, akkor ez lenne a vége.


Hozzátenném, hogy gyerekfüggő is a dolog, valakinél biztos szükséges rossz, nálunk 2 nap alatt lazán beszokott és még most is, a búcsúzásnál sincsenek nagy sírások, amint odaérünk, már szalad is be játszani, annyira nem érzem azt, hogy traumatizálná a lányom a dolog. De olyan gyereknél, aki nagyon ragaszkodik az anyjához, a megszokott közegéhez, akinek még ijesztő a többi gyerek, na nála el tudom képzelni, hogy rossz lenne, de gondolom őket nem is adják be olyan könnyű szívvel a szüleik a bölcsibe, mint én tettem (13 hónaposan indult bölcsibe, eleinte csak fél napra, de idővel annyira jól érezte magát, hogy végül maradt egész napig).

2021. aug. 14. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
73%
Mert sok anya azt hiszi csak nála van jó helyen a gyerek. Szeretik azt hinni hogy ők az etalon a gyerek életében és ő szuperanyu,de tényleg játszótéren is csak saját magukat fenyezik folyton.
2021. aug. 14. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
92%
Kevés a gondozó és túl sok a gyerek
2021. aug. 14. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
34%
Mert tudatlanok. 1,5 évesen az ideális a gyereknek, ha bölcsibe megy.
2021. aug. 14. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
39%

"A lányomnál ráadásul a közösségnek elég pozitív hatása volt az étkezésére is (úgy adtam bölcsibe, hogy 98% még anyatejes volt, nem igazán akart szilárdat enni, aztán hopp, járt két hetet, és már úgy jött haza, hogy rendesen evett mindenből"



"Az biztos nem jó a gyereknek, ha az anyjával kettesben gubóznak be a lakásba, és anyának már nincs se türelme, se kedve érdemben foglalkozni vele."


Magyarán akkor jó, ha az anya inkompetens és a nevelési hibáinak kijavítását a bölcsire bízza.

Nem tudja megtanítani enni, jöjjön a bölcsi.

Nem akar maga vesződni a szobatisztasággal, rábízza a kisgyereknevelőkre.

Frusztrált, fáradt, ingerült, szabadul a gyerektől (ilyen esetben tényleg jobb a gyereknek, de miért lenne törvényszerű, hogy idejut egy anyuka?)

2021. aug. 14. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!