Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » 2 évesen bölcsőde?!

2 évesen bölcsőde?!

Figyelt kérdés
Védőnő szerint jót tenne 2 éves kisfiamnak, hogy kicsit leválljon tőlem (itthon vagyok jön kisteso) beinduljon beszéd, közösségbe legyen. Nekem viszont kettős érzéseim vannak ezzel kapcsolatban. Egyik részem azt mondja igen ez jót tenne neki, a másik meg nem akarja elengedni. Én sose akartam bölcsibe adni vele akartam lenni oviig. Félek, hogy ezzel pont az ellenkezőjèt érjük el. Ja és persze nem egész naprol lenne szó csak 2-3 óra délelőtt. Velemeny ?

2022. febr. 8. 21:38
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
58%
Èpp attòl durvulhat el a testverfèltekenysèg, hogy ha latja, hogy ő le van passzolva, a kicsinek meg ott vagy egèsz nap. 2 èvesen mèg ő is kicsi. Annak valò a bölcsi, akinek muszàj visszamenni dolgozni. Szüksèges rossz, de egy 2 èvest mèg nagyon-nagyon nem kène levàlasztani az anyjàròl. A kèsőbbi magabiztossàgnak a korai biztonsàgos kötődès az alapja.
2022. febr. 8. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
78%

2 éves gyerek leválljon rólad? Mi a f*sz..

Még 3 évesnél azt mondom oké,hogy el kell kezdeni közösségbe illeszkedni,de 2 évesen..:D


Persze nem rossz dolog a bölcsi,tényleg lenne vele egykorú társasága,de ha TE úgy érzed,hogy ez nektek még nem kell akkor ne add be.Akkor add be ilyen helyre,ha TE ezt majd így látod jónak,mint a gyermeked anyja.Ne a védőnő döntsön.

2022. febr. 8. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
81%
Nem érdekelne mit mond a védőnő, az enyém is mondott dolgokat, de nem úgy csináltam, ha nem volt kedvem, vagy nem értettem egyet. Bölcsi a dolgozó anyáknak van, be sem veszik munkáltatói nélkül. Ezt a siettetést kisgyerekeknél hülyeségnek tartom, mindegyik megtanulja és egyik sem lesz elörébb ovis korban, mindegy, hogy másfél, vagy 3 évesen tanul meg mondjuk kanállal enni, testvérféltékenységet csak erősíteni fogja ha bölcsibe adod.
2022. febr. 9. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
90%
Nem vagyok ellene a bölcsinek, enyémek is két évesen mentek és szerették, de nagyon nem szerencsés pont a kistestvér érkezésére időzíteni.
2022. febr. 9. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
83%
Gyerekfüggő, de pont hogy a kisteso miatt èrzi a valtozàst, màr nem csak ő kapja a figyelmet, biztos nem most adnàm bölcsibe. Az èn gyerekem is nehezen vàlik el tōlem, akkor is, ha az apjàra akarom hagyni. Ő ilyenz majd megèrik rà.
2022. febr. 9. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
90%

És a védőnő ezt honnan tudja,hogy ítéli meg????

Nehogy már egy full idegen mondja meg. Lószart nem tud a gyerekedről.


Amúgy sincs semmi értelme. Otthon leszel egy babával, covid idöszakban, a nagy többet lesz beteg mint bölcsiben,mindent hazavisz a kicsinek is,plusz szerinted mennyire érezné lepasszolva magát így,hogy jon a pici is?

2022. febr. 9. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
29%
Gondolom látta, hogy a gyerek csimpaszkodik a vizsgálat alatt anyára, nem együttműködő stbstb.
2022. febr. 9. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
90%
És akkor mi van?
2022. febr. 9. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
67%
Akkor mi van? Az amiről a kérdés szól… 😂
2022. febr. 9. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
79%
Ja akkor ebből leszűrte,hovy a gyerek menjen bölcsibe. Értem...🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️
2022. febr. 9. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!