Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Aki 1 évesen vitte bölcsi be...

Aki 1 évesen vitte bölcsi be a kicsit hogy volt az altatás?

Figyelt kérdés

Kézben alvos a babánk de valószínű hogy bölcsibe kell adni. (Anyagiak miatt dolgoznom kell)Magán bölcsit néztünk de meg nem biztos fog megfelel a feltételnek hogy menjen mert még nem tud állni. Hogy altatjak a babákat ? Vagy nem alszik ? Vagy megvárják hogy magától aludjon ? Mert ha nem tud elaludni ő sír és még sose vártam meg h sirástol aludjon . Meg nincs kialakult alvási szokása napközben és nagyon változó a nehézséget illetően a kézben altatással is. Időpontok úgy 1-2 óra különbséggel vannak de van h 2x van h 3 alszik. Reggel 6- este 8 között.

Még messze van a szeptember de ezen rágódok már mióta tudom h vinni kell. Kinél hogy volt ?



2020. márc. 13. 14:17
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
6 hónapos korától veszik fel állami bölcsődébe. Nem fogják kézben altatni, nincs rá kapacitás. Akkor altatják majd, amikor a többi gyereket, tehát ebéd után
2020. márc. 13. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ de Magàn bölcsi lenne.

Ilyen tapasztalat?

Amíg nem biztos h megy addig nem szeretném ezzel zargatni a bölcsődét.

2020. márc. 13. 14:33
 3/9 A kérdező kommentje:
És ha nem alszik csak így el ? Akkor hagyjak sírni ? Vagy hogy kell elképzelni ?
2020. márc. 13. 14:34
 4/9 anonim ***** válasza:
Bocsi off..Kicsit érthetetlen amit írtál. Szeptembertől menne? Akkor lesz 1 éves? Akkor persze hogy most még nem áll... 1 évesen biztos fog már állni...
2020. márc. 13. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Amilyen a nap hosszú, a lányom nem alszik napközben kb 3 hós kora óta, csak kézben és ahogy letettem felébredt. 16 hónaposan ment bölcsibe és szinte első naptól aludt délután. Csapatszellem, vagy nem tudom, de itthon azóta se alszik, intézményben pedig szó nélkül. Ne aggódj.
2020. márc. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

5öst tudom alátámasztani. A fiam itthon gyakorlatilag soha nem aludt, a bölcsiben mindig. Csordaszellem, jól bejáratott napi rutin, meg a gondozónők profizmusa.


Nem fogják kézben altatni, és nem is kell majd.

2020. márc. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Az állás csak annyiban számít hogy ha tud stabilan állni akkor mehet 1 évesen oda.

A többieknek pedig köszönöm remelem így lesz

2020. márc. 13. 20:37
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Magánbölcsiben dolgoztam,8 hónapos volt a legfiatalabb. Természetesen egyiket se hagytuk sírni,mert akkor a többi sem alszik,és durván fogalmazva mi szívjuk meg délután a sok nyűgös gyerekkel. A kapacitád kevés,de aki beszokott az általában alszik,az új csemetét meg elég volt 1-2 hétig altatgatni,és megszokta szépen.

A lányom államiba járt,ott is altattak,ringattak,láttam.gondolom ufyanezen okoból.

2020. márc. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm így már nem aggódók.. remelem itt is ilyen jó gondozók lesznek 😊😊
2020. márc. 13. 20:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!