Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Heti hány nap viszitek bölcsib...

Heti hány nap viszitek bölcsibe a gyereketeket, és napi hány órát?

Figyelt kérdés
Nem sok egy gyereknek 8óra például?
2022. nov. 15. 11:57
 1/6 anonim ***** válasza:
91%
Heti 5 nap, 8:30-16:30... soknak tartom, de nincs választásunk, mindketten teljes munkaidőben dolgozunk. (külföld)
2022. nov. 15. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
87%

Heti 5 nap.

Fél 7-4-ig.

Fél7re járok dolgozni, negyed óra késést elnézik. Fél 3 után el tudnám hozni, de sír, hogy játszani akar, akkor mennek az udvarra… ezért háromnegyed 4-kor megyek, még akkor is kap 10-15 percet :)

2022. nov. 15. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
8-4ig dolgoztam, munkaidő előtt, illetve után 20 perccel hoztam vittem.
2022. nov. 15. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a “nem sok?” Elég relatív. Akinek vissza kell menni dolgozni, annak mindegy, hogy sok vagy nem. Dolgozni kell, mert valamiből meg kell venni azt a nem olcsó ételt. Aki meg csak kényelemből adja be, azt meg látni az adott gyereken, hogy sok-e neki a bent töltött idő. Ezen lehet változtatni.
2022. nov. 15. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Heti 3 nap megy (H-K-Cs) és 8:30-16:10ig. Nem gondolom soknak, mert szereti. Plusz látnám rajta, ha sok lenne.
2022. nov. 15. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
63%
Heti 5 napot megy. Ha én viszem akkor reggel 7:15 körül érünk oda és du. 16:20-kor ott vagyok érte. Ha a férjem viszi, akkor ő valamivel később viszi és egy kicsit korábban megy érte. Attól függ, hogy végez a munkával. Sajnos dolgoznunk kell, nem tudjuk máshova tenni szegényt 😔
2022. nov. 16. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!