Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Viszitek nagyon hidegben...

Viszitek nagyon hidegben oviba babakocsival a gyereketeket?

Figyelt kérdés
Nincs kocsi, csak egy férfibicaj, azon van a bicóülés, szóval nőnek kizárva. Nem fázik meg oviig? kb 10 perc.
2016. jan. 3. 06:25
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Oviba megy a tesó is aki még babakocsiba van, így érted?
2016. jan. 3. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Azaz a kicsit is vinned kell?
2016. jan. 3. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Nem. Jobb ha gyalogol, másrészt nem is használok babakocsit ilyen idős gyereknel.
2016. jan. 3. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
70%

Ha az ovis gyereket akarod babakocsiban vinni, az nem jó ötlet, inkább sétáljon. Ha a kistetsvér van a babakocsiban, akkor semmi gond.


De - 10 fokig semmi baja sem lesz még egész kicsi gyereknek sem megfelelöen felöltöztetve, akár fél óra alatt sem, 10 perc alatt még akkor sem fázna meg, ha csak egy vékony dzseki meg nadrág van rajta.

2016. jan. 3. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
78%

Ha jól értem, az óvodás gyereket akarod kocsiban vinni. NE tedd, hanem menjen a saját lábán. Ugyanis a kocsikban ülve könnyebben lehül a teste, ha sétál, akkor a mozgástól felmelegszik. Napi 2 x 10 perc gyaloglás kimondottan egészséges, jót tesz a gyereknek, a vérkeringése is felgyorsul, szóval csak kevesebbet lesz beteg.

Persze nagy hidegben (minusz 10-15 fok körül) már jól fel kell öltöztetni, de most még igazán hideg sincs.

2016. jan. 3. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
74%
Hát már csak nem egy ovis gyereket akar szégyen szemre babakocsiban tolni, vagy esetleg ha mozgásproblémái vannak akkor megértem.
2016. jan. 3. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Nem vinném. Amióta a saját lábakon járnak be se ülnek. Ilyenkor "futunk" és sí sál sapka tundrabugyi.
2016. jan. 3. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Amikor ovis lett a gyerekem, már nem is volt babakocsija. Mi baja lenne tíz perc alatt, ha rendesen fel van öltöztetve amúgy? És a férfibicikli miért van nőnek kizárva? Nekem sosem volt női vázas bicajom, mindig férfibicajjal közlekedtem, ugyanúgy működik.

De egyébként hidegben jobb, ha sétál, mozog a gyerek, ücsörögve jóval könnyebben meg lehet fázni.

2016. jan. 4. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Nemrég lett ovis gyerkőcömet vinném, ősszel múlt 3 éves, persze tud járni, semmi baja, de nem akar 10 percig se gyalogolni, felvenni meg nagyon nehéz, nem bírom sokáig.

A férfibringa azért nem jó mert vázas, és nem biztonságos nekem.

2016. jan. 4. 11:15
 10/19 A kérdező kommentje:
Kis esernyőre csukható kocsira gondoltam.
2016. jan. 4. 11:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!