Most mit csinaljak?!😭

Figyelt kérdés

Roviden:

Budapest egyik keruleterol van szo (nem kis kerulet) 15+ bolcsodevel.


Mivel a fiam apjaval kuulon vĂĄltunk, igy en most jelenleg apukamnal vagyok a kisfiammal.

Sos vissza kell mennem dolgozni nyilvan, ezt tudattam a bolcsivel is, akik közöltĂ©k "remĂ©ljĂŒk talal megoldast a helyzetere de sajnos nem tudunk helyet biztositani"


Ovodat probaltam, de aajnos meg nem ovodakoteles igy Ƒk mondtak hogy a bolcsi ami jelenleg nekĂŒnk jarhato.


Most oszinten mi a francot csinaljak?


EgyedĂŒlĂĄllĂłkent, munkaba allas miatt szeretnem a gyereket beadni ... nem eleg indok ez hogy biztositsanak neki helyet ???


Mik a lehetosegeim?


Az adott keruletbe szol a lakcimunk .


Segitsetek, ketsegbe vagyok esve 😭😭😭😭



2023. febr. 15. 20:08
1 2 3
 11/22 anonim ***** vĂĄlasza:
73%
VĂ©dƑnƑtƑl kĂ©rj igazolĂĄst Ă©s beszĂ©lj az önkormĂĄnyzattal.
2023. febr. 15. 21:52
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 12/22 anonim ***** vĂĄlasza:
79%
VĂ©dƑnƑ, csalĂĄdsegĂ­tƑ ĂĄltalĂĄban van fentartva 1hely SOS csalĂĄdsegĂ­tƑsnek, Az önkormĂĄnyzaton fellebbezni, ha kaptĂĄl elutasĂ­tĂł nyomtatvĂĄnyt.
2023. febr. 15. 21:59
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 13/22 anonim ***** vĂĄlasza:
69%

Érdemes több bölcsiben prĂłbĂĄlkozni. A kislĂĄnyom 8 hĂłnapos, most intĂ©zem a bölcsis jelentkezĂ©seket. A helyi lenne a legjobb, de ott közöltĂ©k, hogy kb. esĂ©lytelen, hogy 2 Ă©ves korĂĄban kezdeni tudja, de azĂ©rt adjam be a papĂ­rt. A szomszĂ©d telepĂŒlĂ©sen dolgozik a fĂ©rjem, ott önkormĂĄnyzati rendelet szerint csak helyi lakosokat vehetnek fel a bölcsik... Én 30 km-re dolgozom/dolgoztam, ott azokat is felveszik, akik helyben dolgoznak Ă©s Ășgy tƱnik hely is lesz, de ezzel gyakorlatilag alĂĄĂ­rnĂĄnk, hogy a gyereket csak Ă©n tudom hozni-vinni, a fĂ©rjemnek nagy kerĂŒlƑ, rendszeresen rengeteg pĂ©nz. Helyben sokkal rugalmasabbak tudnĂĄnk lenni, de ez van. Vagy marad a magĂĄn. MĂ©g osztunk szorzunk mi lenne a legjobb.

Ne elkeseredj, hanem hajtsd fel ha kell, az összes bölcsit a kerĂŒletben, szomszĂ©d kerĂŒletben, vagy ahol dolgozol. Valahol csak akad egy hely.

2023. febr. 15. 23:44
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 14/22 anonim ***** vĂĄlasza:
16%
Bölcsik telthåzasak. Kinek a gyerekét tegyék ki hogy a tiéd jårhasson?
2023. febr. 16. 05:26
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 15/22 anonim ***** vĂĄlasza:
100%
SzomszĂ©dos kerĂŒletekben lĂ©vƑ bölcsiket is meg kell keresni. Amennyire messzire belefĂ©r el kell menni, valahol biztos akad egy hely nektek. Vagy ha nem, akkor marad a magĂ n.
2023. febr. 16. 08:25
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 16/22 A kĂ©rdezƑ kommentje:

Koazonom szépen mindenkinek a normalis vålaszt.


14.esnek. nyilvan nem varom el hogy mas gyereket kitegyek hogy az enyem jarhasson. Szoval a valaszodat ignoralom.


Errol a tamogatasrol nem tudtam, ennek utana jarok. Ezt ugyfelkapun keresztul is meg tudom igenyelni ???


Ma beszelek a vedonovel es a csaladsegitovel is felveszem a kapcsolatot.


Tudom hogy sok mas csalad / anyuka is van ilyen helyzetben mint en, lehet kicsit erzekenyebben erint a dolog a kulonvalas miatt es egyeb problemak miatt

Persze kicsit panikban vagyok ezmiatt, fel kell kicsit ocsudnom ebbol a helyzetbol.

2023. febr. 16. 09:32
 17/22 anonim ***** vĂĄlasza:

Ez a 40 ezer ft Ășgy mƱködik, hogy beiratod magĂĄnbölcsibe. NĂĄlunk ez ĂĄtlag havi 100/hĂł. Kifizeted. Majd egyszer valamikor azt a 40ezret visszautaljĂĄk belƑle. SzĂłval kĂ©szĂŒlj fel, hiĂĄba kapod, neked elƑre ki kell fizetni akkor is.


Illetve ha most beiratod, mĂ©g jĂĄrhat. De Ășgy emlĂ©kszem mĂĄjussal megszƱnik ez a tĂĄmogatĂĄs.

2023. febr. 16. 10:27
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 18/22 anonim ***** vĂĄlasza:
100%
Én Ășgy olvastam, hogy tavaly megszƱnt volna, de idĂ©n Ășjra meghirdettĂ©k, nem hiszem, hogy akkor mĂĄjussal megszƱnik, de persze olvasson utĂĄna. A Magyar ÁllamkincstĂĄr oldalĂĄn keresd meg kĂ©rdezƑ. :)
2023. febr. 16. 11:11
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 19/22 anonim ***** vĂĄlasza:
91%
14-es, mondjuk azĂšt, akinek anyuka otthon van a kisebbel. A kĂ©rdezƑnek nyilvĂĄn nagyobb szĂŒksĂ©ge van a helyre, mint az otthon levƑ anyukĂĄnak.
2023. febr. 16. 14:42
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 20/22 anonim ***** vĂĄlasza:
19 olyan nemnagyon van, mert az allamiba csak a dolgozókat veszik fel. Ha kicsi van , akkor is legtöbb helyen szólnak hogy maradjon othon
2023. febr. 21. 19:15
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabålyzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beållítåsok | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenƑ anyagok nem minƑsĂŒlnek szerkesztƑi tartalomnak, elƑzetes ellenƑrzĂ©sen nem esnek ĂĄt, az ĂŒzemeltetƑ vĂ©lemĂ©nyĂ©t nem tĂŒkrözik.
Ha kifogĂĄssal szeretne Ă©lni valamely tartalommal kapcsolatban, kĂ©rjĂŒk jelezze e-mailes elĂ©rhetƑsĂ©gĂŒnkön!