Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Bölcsőde kezdése és cicin alvás?

Bölcsőde kezdése és cicin alvás?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Kisfiam másfél éves múlt,hamarosan kezdi a bölcsit.

Itthon délben és este is cicin alszik el. Rengeteget olvastam utána annak,hogy ez a bölcsiben nem fog -e gondot okozni a déli elalvásnál, de az esetek nagy részében azt láttam hogy probléma nélkül elaludtak a gyerekek. Olvastam azért pár olyan cikket és kommentet is ahol azt ajánlották, hogy a déli szopiról bölcsiig szoktassuk le. Én ezt nem szeretném, az a célom,hogy ő a saját ütemében szokjon le (már egyre rövidebb ideig cicizik alvás előtt is), elég nagy változás lesz neki a bölcsi is.

Azt szeretném kérdezni, hogy akinek szintén otthon alváshoz szopizva kezdte a gyermeke a bölcsit, volt olyan hogy mégsem aludt volna el ott?



2023. ápr. 9. 12:17
 1/7 anonim ***** válasza:
97%
Nálunk kifejezetten kérték, hogy ne szoktassuk le a bölcsikezdéssel egy időben. Igaz, 2,5 évesen kezdte a fiam, lehet így más, de nagyon könnyedén vette, simán aludt bent.
2023. ápr. 9. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt. Ket gyerekkel is van tapasztalatom, mindketto aktivan szopizott a beszokaskor, es ennel joval tobbet, mint amit irsz (22 es 18 honaposan szoktak be). Mar elso nap elaludtak mindketten. A kicsivel nehezebb volt, ot csak setalgatva tudta eleinte elaltatni a bolcsis nenink, de par nap/1 het utan mar o is szepen elaludt minden nelkul, fekve a kis alvosallatkajaval.
2023. ápr. 9. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
12%
Lehet kapni hasonló helyzetekre gyógypárnát amivel könnyebb az átszokás. [link]
2023. ápr. 9. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Derjaderja ***** válasza:
100%
Nem volt nálunk semmi gond.
2023. ápr. 9. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Bölcsiről nincs tapasztalatom, de a férjemmel elaludt cici nélkül a fiunk, mikor én nem voltam a közelben. Velem csak cicin.
2023. ápr. 9. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy a mamanál elaludt cici nélkül, úgy bölcsiben. Okosak, tudják hol mi szokás
2023. ápr. 9. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Itthon cicin alszik el, a bölcsiben nem kèri sosem.
2023. ápr. 9. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!