Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Januári születesű gyermekek ,...

Januári születesű gyermekek , hogyan kezdik a bölcsődét, ha 2 éves koruktól dolgozni megy az anyuka?

Figyelt kérdés

Szeptemberben feltöltik a bölcsiket. Helyet gondolom nem tartanak fent , hogy kezdjen a gyerek januárban. De ha nem kezd nem tudok dolgozni.

Ezt hogy oldják meg? Hogy oldják meg mások?

Nyilván munkáltatóit csak nem aktív munkaviszonyról tudok beadni jelenleg a gyed miatt. De 2 éves korától mindenképp mennem kell dolgozni anyagi okok miatt.


jan. 4. 11:58
 1/10 anonim ***** válasza:
93%
Nálunk fenntartják a helyet.
jan. 4. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Minden rosszindulat nélkül, miért nem a bölcsöde vezetőjével beszélsz?
jan. 4. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a bölcsikezdés folyamatos évközben. Egyedül leállások (téli és nyári szünet)előtt 2 héttel nincs beszoktatás.
jan. 4. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Igaz nem január, hanem áprilisi a fiam. simán kezdte áprilisban
jan. 4. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
A fiam is januári születésű. Április környékén volt beiratás, akkor irattam be a bölcsibe. Nekem sok szabim felgyűlt 2 terhesség miatt, így november végén kezdtük a beszoktatást, februárban mentem vissza dolgozni. Addigra már betöltötte a 2 évet, lejárt a GYED.
jan. 4. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk szeptembertől folyamatosan van beszoktatás. Az alap 9 gyerek november végére szokott be. December közepén jött egy kisfiú, majd január végén is jön egy. Amikor beiratod, akkor kell jelezni, hogy mondjuk decemberben kezdene.
jan. 4. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
57%

Beadod előző év szeptemberétől, és kicsit előbb visszamész dolgozni.

Úgyis lesz kb 1-1,5 hónapra való szabid, amit ki kell előtte venned.

jan. 4. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
54%

Nálunk úgy mondták nyílt napon, hogy szeptemberben feltöltik a helyeket, majr akik december 31-ig betöltik a 3-at, azok januártól oviba mennek, így az ő helyüket január végéig kell feltölteni. Ezután már nehéz bekerülni, csak ha véletlenül megüresedik egy hely.

De ahogy írták, beadhatod előző ősszel is, és jelzed, hogy utolsók között szeretnéd beszoktatni, így lehet, hogy simán lesz október vége-november, mire kezd.

jan. 4. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

#8 Hát úgy látszik, hogy ez a verzió az armageddonnal egyenlő, olyan szépen le lettem pontozva.

Pedig nem volt benne semmi rossz szándék, sógornőm nemrég járt hasonló cipőben. Az ő kisfiuk február elején született, és bizony kénytelen volt másfél évesen bölcsibe adni, mert máskülönben csak 2,5 évesen tudta volna, tehát fél évig csak gyest kapott volna. Azt meg ők se nagyon engedhették meg maguknak anyagilag. Semmi gond nem volt a beszoktatással egyébként, simán vette a kisfiú, és azóta is szeret bölcsibe járni.

(#7 voltam)

jan. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Beirattam mikor született és már akkor jeleztem, hogy majd ha a kettőt betölti akkor veszem ki a szabikat és utána kezd, így márciusban kezdett, így jött a felvételi határozat is eleve. Január 28 született, március 1 kezdett
jan. 5. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!