Hogy segítsek neki?

Figyelt kérdés

Kislányom lassan 2,5 éves. Szeptember óta bölcsis de nagyon sokat hiányzott betegség miatt gyakorlatilag 1,5 hónap kimaradt neki. Mióta újra jár azt vettem észre hogy bölcsi után valami borzalmasan hisztis, ingerlékeny. Tudom hogy ez úgymond normális csak annyira rossz így látni mert alapvetően nem nagyon szokott hisztizni, tehát biztosan a bölcsi a ludas a dologban.


Mit tehetnék hogy jobban legyen délutánonkent?


Illetve a bölcsi óta nagyon cumis lett. :/ ott napközben nem cumizik de ahogy kijön a bölcsibol egyből kéri és alig tudom otthon ravenni hogy adja oda. Erre van valami tipp?


márc. 27. 13:52
 1/2 anonim ***** válasza:

Délután: hagyd kimozogni magából a feszültséget, illetve törekedj a minél minőségibb együtt töltött időre. A legjobb erdőbe/parkba/természetbe menni, ahol tágas terek vannak mozogni, és nincsenek se tilalmak, se más emberek/gyerekek, akikhez alkalmazkodni kell.


A cumiban sajnos nem tudok segíteni.

márc. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Játszótérre mindig megyünk utána meg sétálni, akkor egyébként valóban jobb is a helyzet, se érezhető a különbség. :/
márc. 28. 09:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!