Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Szólnátok gondozóknak, ha a...

Szólnátok gondozóknak, ha a gyereken otthon harapásnyomokat fedeznétek fel?

Figyelt kérdés
Vagy úgyis csak azt mondanák, hogy "ilyen helyen ez megesik, anyuka"? Tegnap a fürdésnél láttam a harapásokat a 2,5 éves lányomon, megkérdeztem, és határozottan az egyik csoporttársát említette, aki mellesleg kb. egy éves. Ez volt az első ilyen eset.
2014. febr. 1. 15:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Szólnék. Megeshet, de azért figyeljenek, tudjanak róla.
2014. febr. 1. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szólnék. Figyeljenek jobban.
2014. febr. 1. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én rákérdeztem, ha bármi sérülést fedeztem fel, mert hát kíváncsi az ember mi történik a gyerekével, és ezt a gondozónők is természetesnek tartották és elmesélték.
2014. febr. 1. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszi... hát pont ez a gondom, kedves Utolsó, hogy visszakapom, hogy "minden rendben volt, jókedvű volt, játszott, evett, aludt", aztán össze van harapva. Ezek után kicsit nehezebb lesz elhinni a gondinénik rózsaszín beszámolóik.

Nem akarok igazságtalan lenni velük, mert ez eddig az első eset, de elgondolkodtatott...

Szólni fogok mindenképp hétfőn.

2014. febr. 1. 15:37
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Az én lányomon is volt egyszer harapás nyom. Szóltam lehet nem vették észre előfordulhat. Azóta sem volt. Sőt én magam szóltam amikor a lányom sorozatosan elkezdett harapni,hogy figyeljenek rá jobban. Vele sem volt gond és másik gyerekkel sem. Meglehet ezt beszélni.
2014. febr. 1. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
3-as vagyok. Úgy értettem, hogy nekem normálisan elmondták, hogy "kikapta xy kezéből a kisvonatot és az megharapta - nagyon sajnáljuk, olyan gyorsan történt..."
2014. febr. 2. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Beszélni nem tudó gyerkőc sajnos gyakran harapással fejezi ki az érzelmeit. Ha van ilyen kicsi a csoportban, a gondozónőnek kötelessége rá jobban odafigyelni, és nem hagyni, hogy a gyerek agyonharapdálja a társait. Ha az én gyerekem lenne tele harapásokkal, bizony reklamálnék, nem mérgesen, de szólnék hogy figyeljenek oda jobban.
2014. ápr. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!