Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Lelketlen gondozónő?!

Lelketlen gondozónő?!

Figyelt kérdés
Nagyon el vagyok keseredve, a fiam most lett bölcsis pár hete és az egyik gondozónő nagyon unszimpatikus nekem. Úgy látom fiatal kora ellenére ki van égve, alig mosolyog, nem szeretettel bánik a gyerekekkel. Semmi kedvesség nincs benne. A társa viszont pont az ellentéte. Mi tévő legyek? Vegyem ki a gyereket? Veszélyeztetett terhes vagyok és sokat kellene feküdnöm, hogy ne legyen gond. Magánra nincsen keretünk. A fiam szívesen jár, de a másik gondozót sokkal jobban szereti, azt látom rajta. Nem akarom, hogy sérüljön a kis lelke.
2014. ápr. 10. 13:03
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Tudom, hogy nem lehet minden helyzettől óvni a gyereket, de nem egészen így képzeltem el az első intézményben eltöltött évét..Ezt a nőt a gyerekek sem szeretik annyira, a társához mindenki szalad, hozzá egyik gyerek sem. Egyszerűen úgy érzem, nem szereti a munkáját, nem szívvel csinálja. És az a véleményem, hogy ilyen piciknél ez még fontos. Talán fontosabb, mint egy iskolásnál.

Bölcsibe nem azért teszi az ember a gyerekét, mert nincs jobb dolga, hanem nyomós oka van rá. Ha bezárnák őket, akkor most fizethetném a méregdrága bébiszitter.

2014. ápr. 11. 21:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!