Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Hogyan nyugodjak bele?

Hogyan nyugodjak bele?

Figyelt kérdés
Nemsokára szülni fogok, ő lesz az első(és sajnos lehet csak egyetlen baba). Már most annyira imádom, pedig még s pocakban van. Le mondtam arról hogy 3 gyermekem lehet, utána a 2ről is le kellett. Nem tudom, hogy leszek képes a kétéves szülinapja előtt beadni bölcsibe az átkozott pénz és munka miatt. Már előre fáj, hogy nem maradhatok itthon vele. Hogyan tegyek rendet a lelkemben, hogyan lelek nyugalomra?
2014. szept. 1. 09:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
mindennek megvan a maga ideje, elöször szülessen meg.
2014. szept. 1. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Most a jelenlegi babával foglalkozz, ne keseregj a bizonytalan jövőn. Nem tudhatod, milyen változások lesznek két év múlva. Nyugodj meg, úgy várd a babát. Hol a papa, és a családod?

Jó egészséget, nyugis időszakot!

2014. szept. 1. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
68%
Lehet még örülni is fogsz hogy megy bölcsibe,sokan nem bírják otthon 3 évig.Egyébként meg nem hiszem,hogy ezen problémázni kellene mert egyrészt nem volt kötelező még egy gyereket sem bevállalni,másrészt meg ha tényleg úgy álltok anyagilag akkor nem kívánságműsor.A mi bölcsinkben már 5-6 hónapos babák is voltak,persze sajnálom a szülőket,hogy ilyen korán rákényszerültek,de ha ez kell a biztos megélhetéshez akkor nincs más út.Egyébként többségében imádni szokták a gyerekek a bölcsit,úgyhogy nem kínzókamra az,felesleges kicsinálnod magad miatta már most :)
2014. szept. 1. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
71%
Próbálj otthon végezhető munkát találni, és maradj vele amíg csak szeretnél. Én a 3. évben úgy tudtam otthon maradni, hogy idősnek vásároltam, takarítottam, a gyerek jöhetett velem, de csinálhattam volna akkor is amikor apával van otthon. Minden csak szervezés kérdése, nagyon boldog babavárást és babázást kívánok, nézz körül milyen lehetőségek vannak a lakhelyedhez közel. Pl. gyerekfelügyelet vállalás?
2014. szept. 1. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Lencsibaba0121 ***** válasza:
65%
Én ugyanebben a cipőben jártam, mint te. Nekem is egy kicsim lehet, több sajnos nem. Most múlt 13 hónapos és bölcsibe jár 2 hete. Megmondom őszintén, nekem azért volt könnyű, mert nagyon jól fogadta a kicsim. Jól eljátszik a többi gyerekkel, sok játék van, rendesek a gondozó nénik. És valóban kell neki a társaság.... ne aggódj előre! :)
2014. szept. 1. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Nem az a félelmem hogy a gyereknek nem jó a bölcsi. Hanem én nem tudom "kiélvezni" a pici baba gyerekkort. Azt az időt, ami nem jon vissza soha többet. Es hogy mindig bánni fogom, es hiányozni fog az az egy ev, amit vele tolthettem volna.
2014. szept. 1. 10:45
 7/15 anonim ***** válasza:
69%
De most azzal törődj, hogy ott van veled és élvezd ki minden pillanatát, hogy egy nyugodt, boldog babád születhessen.Szerinted ő nem érzi, hogy te rágódsz és feszült vagy?
2014. szept. 1. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
82%

Koncentrálj a jelenre és örülj mindig a dolgok pozitív oldalának.

(A bölcsi meg nem rossz dolog, az enyém nagyon szerette.)

2014. szept. 1. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
69%
Ennyire rossz a helyzet? Apuka mennyit keres?
2014. szept. 1. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
65%
"Ne aggódjatok tehát a holnapért, mert a holnap majd aggódik magáért: elég minden napnak a maga baja."
2014. szept. 1. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!