Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Hogyan nyugodjak bele?

Hogyan nyugodjak bele?

Figyelt kérdés
Nemsokára szülni fogok, ő lesz az első(és sajnos lehet csak egyetlen baba). Már most annyira imádom, pedig még s pocakban van. Le mondtam arról hogy 3 gyermekem lehet, utána a 2ről is le kellett. Nem tudom, hogy leszek képes a kétéves szülinapja előtt beadni bölcsibe az átkozott pénz és munka miatt. Már előre fáj, hogy nem maradhatok itthon vele. Hogyan tegyek rendet a lelkemben, hogyan lelek nyugalomra?
2014. szept. 1. 09:15
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Majd amikor látod, hogy jól érzi magát, és tele lesz élménnyel, meg új mondókákkal, akkor fogsz megnyugodni. Addig ne izgulj előre, és ne ostorozd magad. Hol van az még.....

Most élvezd a terhességet, nemsokára meg is születik. Minden kornak megvan a maga szépsége, azokat fedezd fel, ne előre keseregj!!!

2014. szept. 1. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Olvasd el többször a 4 es írónkat ! en is ugyan ezt csinálom most . Nekünk akik ennyire ragaszkodunk a picikhez ez a tutti megoldás !!!
2014. szept. 1. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
2 év alatt nagyon sok minden változhat,teljesen felesleges ezen agyalni.Nem fogd élvezni a 2 évet,ha folyamatosan ezen kattogsz.Még meg sem született!Én mondjuk pont máshogy vagyok....októberben megy bölcsibe a 2 évesem.Igaz,Ő 3. gyerek,és nagyon nagyon igényli a gyerektársaságot.Most hogy elkezdődött az iskola,óvoda,mondhatni szinte unatkozik a gyerekek nélkül.Én is várom,hogy menjen.Saját céget irányítok,és se Neki,se nekem nem jó,hogy hetente többször beviszem(Ő unatkozik,én ideges leszek)
2014. szept. 1. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
már bocs de ezzen izgulni mikor még meg sincs gyártasz magadnak feleleges problémákat
2014. szept. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Csak csatlakozni tudok az előttem szólókhoz. Ne tedd tönkre ezt a szép időszakot a felesleges aggodalmakkal, egyikőtöknek sem tesz ez jót. Ne csodálkozz majd, ha egy szorongó babád születik. Kérlek ne aggódj, beszélgess annak a drágának a pocakodban, hallgassatok komolyzenét, Mózartot stb. attól a baba is nyugis lesz és te is. Időben megoldódnak majd a dolgok:))Most az a dolgod, hogy várjad őt. Bízzál magadban, hogy átvészeled, ha az elválásra sor kerül esetleg. Ennek a picikének a hasadban is és kint is a te nyugalmadra, szeretetedre, kiegyensúlyozottságodra van/lesz szüksége erre vágyik és te is erre vággyál. Ne vizionáld magadnak előre a fájdalmat, mert akkor biztos lehetsz benne, hogy fájdalmas lesz. Jó dolgokon gondolkodj, légy pozitív, vidám és jó dolgok fognak veled történniA pénz pedig nem átkozott, abból élünk ki kevesebből, ki többől. És meglátod ezért a kicsiért mindenre képes leszel, mindennek eljön az ideje, ne siettess semmit. Üdv neked:)
2014. szept. 1. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!