Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Véleményetek erről ahogy...

Véleményetek erről ahogy hazajött ma kisfiam a bölcsiből?

Figyelt kérdés
Magán bölcsiről van szó,max 4en szoktak lenni de ma csak ketten voltak a kisfiam és egy vele egyidős kisfiú 2 évesek,a kisfiamnak a homlokán egy 2centis pukli picit szét is nyilt plusz az orra is sebes volt!A kisfiu hozzá vágta a fa kockát,teljesen megdöbbentem hogy nem lehet két gyerekre figyelni!

2014. szept. 15. 21:15
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
79%
Beszélj a gondozókkal,kérd meg,hogy vigyázzanak jobban arra a vadóc gyerekre,amelyik bántja a többit,egyébként én sem örülnék,ha így kapnám vissza a gyereket,főleg egy kis létszámú magánból...
2014. szept. 15. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
100%
Ma volt az első bölcsis napunk. Kint voltak a gyerekek az udvaron, én is kint álldogáltam a fal mellett. Jópár gyerek bent ült egy kis favonatban, amikor az egyik hirtelen orron harapta a másikat. A gondozónő teljesen ki volt akadva, azt mondta, hogy eddig nem csinált ilyet ez a kisfiú, teljesen váratlanul jött. Tehát a sérüléshez még "szerszám" sem kell.
2014. szept. 15. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
63%
szolj a gondozonőnek figyejenek arra a fiura jobban.föképp hogy nem 1x esett volt.
2014. szept. 16. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 A kérdező kommentje:
Azért nem egészen olyan ám az ovoda mert a nagyobbik fiam 5 éves és még soha nem sérült meg!Ez nem hiszti,szerintem egy anyuka se örül hogy igy látja meg a gyerekét!
2014. szept. 16. 07:11
 15/33 anonim ***** válasza:
92%

szerencsétek, hogy az ő csoportjában nincs ilyen agresszív gyerek!

Nálunk is van, de az óvónők elég jól figyelnek rá, és jól nevelik, de azért kivédeni nem tudnak mindent.

2014. szept. 16. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
56%
Kedves Kérdező! Én teljesen egyetértek Veled, én is kiakadnék ezen, sőt ha ilyen agresszív gyerekkel kerülne a kisfiam egy csoportba ki is venném a bölcsiből. Mivel magánbölcsi, tudsz találni másikat. Nyilván nincs garancia, hogy máshol nem lesz ilyen gyerek, de mégis mindennap szegény ki legyen téve ilyen megrázkódtatásnak? Sajnos a gondozónő nem látja előre, hogy hozzá fogja vágni a fakockát. Egy két éves kicsi még, hogy megvédje magát.
2014. szept. 16. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
0%

Attól hogy egy fa kocka t hozza vág meg nem lesz pukli es az orra Sem törik be .... Hozzam a fiam (2 eves ) naponta 100 szór -hozzam vágja avas - műanyag autóit es ő rá is rá esik néha meg sincs ilyen eredménye .... Itt v. mi más történt , vagy közvetlen közelről pofán vágta a másik gyerek , vagy elesett ...stb

Járj utána mi is történt , es Mond el hogy ez így nem lesz jó ,es nem azért mert más hova viszed hanem mert fel is jelentheted ...

2014. szept. 16. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
92%

engem pont tegnap vágott homlokon a saját két évesem egy autóval,felrepedt a bőröm.

Olyan gyorsan történt,hogy esélyem sem volt kivédeni.

2014. szept. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
52%
Ez még csak a kezdet....az élete csak ha ilyen sérülései lesznek még boldog lehet...nem venném ki rögtön a nölcsiböl. Figyelni kell, mert a vadóc kisfiú esetleg nem csak vadóc hanem más baja is lehet...ha több ilyen esete lesz én javasolnám a neurológiai vizsgálatot.Ilyen és ehhez hasonló balesetei meg lesznek söt még ö is okozhat másoknak balesetet.Jobbulást neki és nekef is:-)
2014. szept. 16. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
100%
Azért kell fakocka és nem csak müanyag mert a gyerekeknek jó ha minél több természetes alapanyagú eszkökkel játszanak.Ezt nem a gnök találták ki, hanem szakmasi irányelv.
2014. szept. 16. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!