Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Véleményetek erről ahogy...

Véleményetek erről ahogy hazajött ma kisfiam a bölcsiből?

Figyelt kérdés
Magán bölcsiről van szó,max 4en szoktak lenni de ma csak ketten voltak a kisfiam és egy vele egyidős kisfiú 2 évesek,a kisfiamnak a homlokán egy 2centis pukli picit szét is nyilt plusz az orra is sebes volt!A kisfiu hozzá vágta a fa kockát,teljesen megdöbbentem hogy nem lehet két gyerekre figyelni!

2014. szept. 15. 21:15
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
73%
Természetesen lehet erről beszélni a gondozokkal, de könyörgöm ne legyél az az anyuka, aki a fiabol anyámasszonykatonat nevel! Baleset előfordul időnként. A gond az, ha mindennapos. 2 éves tökmag gyerekekrol van szó!
2014. szept. 17. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
19-s vagyok, le lehet pontozni, annyira nem zavar...de amit leírtam azt én tapasztaltam. a mi csoportunkban is volt egy "vadóc" kisfiú és hosszas bonyodalmak és "balesetek" stb. után bizony a gnők felfigyeltek rá, hogy ez nem egy sima vadócság és persze a szülők is felháborodtak a gyerek viselkedésén, mert ütött, rúgott, harapott, mart.A gondozónőnek írnia kellett egy jellemzést, amit a bölcsisorvos is elovasott és neurológiai és egyébb vizsgálatokra küldék és láss csodát beigazolódott, hogy bizony neurológiai problémái voltak és azóta sem (már nagy)oldódtak meg teljesen ezek a viselkedési zavarai, na ezért írtam amit írtam:))
2014. szept. 18. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
Igen a te kisfiad is okozhat még balesetet más gyereknek,mert legyünk őszinték:) nem angylok, csak hasonlítanak az angyalokra.Ő is el és megtanulhat majd másoktól egy-egy jobb-egyenest, szóval nincs kizárva, hogy még a verekedős vadóc gyereket a tied majd megdádázza:))
2014. szept. 18. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim válasza:
0%
Én leütném a másik gyereket meg az apját is... egyébként nem értem hogyan viheted bölcsödébe a gyereked.. én soha semmi pénzért nem tenném.
2014. szept. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
Indigó gyerek. Vagy liberális szülőké, szerencsétlen. Vagy csak simán elmebeteg. Esetleg ez így egyszerre.
2014. szept. 18. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
24s, mert teged es az apadat annak idejen mikor te olyen koru voltal es odasoztal valamelyi gyereknek leütöttek. Azert irhatsz most ide mert teged sem ütöttek le anno:-)
2014. szept. 19. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim válasza:
26 senkinek se sóztam oda ezért írok ide
2014. szept. 19. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 A kérdező kommentje:
24s szerinted azért adom bölcsibe mert olyan kedvem volt?hát elhiheted hogy minden nap a szivem szakad meg de ha dolgozom igy több mindent megtudok neki adni mert nem a "gazdag" család szinvonalán élünk!
2014. szept. 19. 20:15
 29/33 anonim ***** válasza:
Ó,Ó 24s mert te emlékszel, hogy milyen voltál és kinek sóztál, vagy nemsóztál oda anno.Én nemvédem a vadóc gyereket, de azért amit te írsz, hogy mit tennél...hát bocsi, de elég aggresszív. És figyelembe kellene azt is venni, hogy gyerekek egyik percben verekszenek és a másikban meg haverkodnak.. a felnőtteknek lenne mit tanulniuk a gyerekektől, de nem neked...
2014. szept. 20. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
Valóban kellemetlen egy ilyen dolog, de nem érdemes túlságosan belebonyolódni. Remélem hamarosan meggyógyul a kisfiad és te is nyugodj meg mindennek ellemére mert ez lesz mindenkinek a legjobb.
2014. szept. 20. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!