Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Ti mit szólnátok, ha a gondozó...

Ti mit szólnátok, ha a gondozónő puszilgatná a gyerekedet?

Figyelt kérdés
2014. nov. 13. 14:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Semmit.

Bár ez attól is függ, hogy hol és hogyan.

2014. nov. 13. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Hol,hogyan?ha simán arcon,akkor örülnék neki,mivel van bizalom és szeretet közöttük.ovis lányom,ha meglátja a kedvenc dadusát,ugrik az ölébe,ölelgeti,puszilgatja és ő persze viszonozza.én nem látok ebben semmi rosszat.
2014. nov. 13. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

egy dolgozó szülő gyereke napi 9-10 órát tölt a gondozónőjével. szerintem teljesen normális, sőt elvárható, hogy olyan viszony alakuljon ki köztük, ahol a puszilgatás belefér :)

persze arcra :D

2014. nov. 13. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Komolyan olyanon akadnak ki egyes szülők.....

Semmit, sőt a hàziorvosàtòl is kapott màr.

2014. nov. 13. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Nem akadtam ki.Mosolyogtam rajta,csak nem tudom hogy megy ez.Első gyerkőc,nemrég kezdte a bölcsit.Kislány,2 éves múlt.

Mikor elkezdtük beszokatni,már akkor mondták,hogy nagyon szép kislány,biztos,hogy mindenki kedvence lesz.

Tényleg egy kis porcelánbaba.Kék szemek,szőkés-barna haj,kerek baba pofi,és nagy dumája is van. :D

Ma mikor mentem érte,ült a gondozónéni ölében,valamit játszhattak és ő meg közbe puszilgatta.

Nem csináltam belőle gondot,mosolyogtam rajta.

De akkor tényleg rendben van ez így!Köszönöm a válaszokat! :)

2014. nov. 13. 14:51
 6/12 anonim ***** válasza:

Nálunk mindenki olyan bújós, amikor a dadus visszajött táppénzről, szó szerint szétszedték a gyerekek.

Az óvónőkhöz is gyakran odabújnak a gyerekek (középső csoport), akik szintén szeretgetik őket.

Én ebben semmi kivetnivalót nem látok.

2014. nov. 13. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én örülök is neki,mert tudom,h szeretik ott a gyerekeket,ne félj,van olyan hely,ahol inkább ráncigálják őket,nem puszilgatják sajnos...
2014. nov. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
60%
Én nem kifogásolom... a gyermekem 28 éves, a gondozónő 26... És még helyes is.
2014. nov. 15. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Vinnék virágot néha a gondozónőnek, meg csokit is. Ha találkozunk a boltban köszönnék neki és megkérdezném hogy van? És halál boldog lennék, hogy olyan gondozónője van a kölykömnek, aki láthatóan szereti a gyerekeket.
2014. nov. 18. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Gyógyped.Asszisztens vagyok és napi szinten puszilgatom a gyerekeket. Van, hogy szülők előtt is és eddig soha nem szóltak, hogy ezt ne tegyem. Sztem ez a szülőnek megnyugtató, hogy tudja a gyereke jó helyen van ahol szeretik és nem rángatják és kiabálnak vele egész na, mert sajnos ahogy az előzőekben írták biztos vagy ilyen is :(
2014. nov. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!