Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Anyukák! Titeket zavar, ha...

Anyukák! Titeket zavar, ha csinos egy gondozónő/óvónő?

Figyelt kérdés

28 éves bölcsődei gondozónő vagyok.Mások szerint nagyon csinos,kedves,mosolygós lány.

Férjnél vagyok és van egy 3 éves kislányunk is.

Imádom a gyerekeket,ezért is választottam ezt a pályát. :)

Viszont a minap az egyik anyuka "bepanaszolt" a bölcsődeigazgatónak,hogy szerinte túl kihívóan viselkedek és flörtölök a férjével!Ami persze nem igaz!!

Nem is hitték neki el,hisz ismernek,nem vagyok ilyen tipus!A kolleganőim szerint csak irigy és féltékeny

rám.

Őszintén titeket zavar,ha a gondozónő,óvónő csinos?


2014. nov. 16. 20:25
 1/10 anonim ***** válasza:
nem
2014. nov. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem zavar. Sokkal fontosabb szempont, h szeret-e a gyerek, te szeretsz-e velük foglalkozni, van-e türelmed hozzájuk.
2014. nov. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
nem. en emlekszem az ovodai Zsuzsa nenire, ugy nezett ki mint hofeherke,.es a viselkedese is olyan volt:) imadtuk őt pont azert mert tiszta volt, csinos és jó illatú. mindig van egy kritikus okoskodó anyuka ne törődj vele.
2014. nov. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szia! Engem abban az esetben zavar, ha forrónaciban, túl miniben, tűsarokban, mellkirakva jár dolgozni. Az előző oviban ilyet fogtunk ki, plusz a karbantartóval az udvaron a fészerben khmm... én emiatt kivettem a gyerekeket onnan. De a Te eseted más, az nem zavarna, sőt, örülnék, mert jó példa van a kicsik előtt.
2014. nov. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Jajj,de jó ezt olvasni,hogy a munkám a fontos,az hogy jól végezzem és szeressenek a picik!Ezzel nincs is gond! :))

De ez az anyuka,most felbosszantott.... :/

2014. nov. 16. 21:52
 6/10 anonim ***** válasza:

Az egyik gyereknek nagyon csinos volt az egyik óvónője, de nem igazán érdekelt. Sok nőt látok aki szebb nálam, de fel tudom dolgozni.

A nőnek szerintem mással is baja lehet, valószínűleg betegesen féltékeny. Esetleg a férj tett otthon olyan megjegyzést rád, hogy jól nézel ki, anyuka meg túlkombinálta és már olyat is belelátott ami nem történt meg.

Talán az óvodavezetőnek kellene (nem neked, nehogy megvádoljanak) beszélni a férjjel. Ha kiderül, hogy anyuka mindenkivel ezt csinálja (férj kolléganőivel, szomszédokkal, stb) akkor határozottan meg kell mondani neki, hogy állítsa le az asszonyt.

2014. nov. 17. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Engem csak akkor zavarna, ha túl sok festéket és túl színes körmöt tenne fel, mert akkor a lányom itthon hisztizne, h ő is olyat akar, mint az xy néni:)

Más esetben nem érdekelne.

2014. nov. 17. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
nem .
2014. nov. 17. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem,mert esélye sem lenne,h a párommal találkozzon,mindig én megyek a gyerekért :) viccet félretéve bárhol találkozhat csinosabb nővel,ezt nem lehet kikerülni...idióta egy nő lehet és saját magát égeti le.
2014. nov. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem. Kérdező, szerintem az a baj az általad említett anyukával, hogy nem boldog a házassága, elhidegült tőle a férje. És nem saját magában keresi a hibát, hanem valami külső okot keres férje viselkedésének magyarázatára, jelen esetben Téged.
2014. nov. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!