Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Hülyének néz a gondozónő, meg...

Hülyének néz a gondozónő, meg ki is használ?

Figyelt kérdés

megvolt a 22 honapos kisfiamnak a beszoktatása, utána 1 hónapig nem ment be a bölcsibe mert minden héten volt betegsége.

Nem is keresett a gondozohölgy telon, hogy mikor hogy jövünk, hogy jol van e a gyerek. Amikor meg bementem a bölcsibe valamiért, akkor megkérdeztem, és azt mondta, hogy nem kötelességem felhívni telefonon, nem vagyunk mi barátnők! Persze ez igaz, de gondoltam hogy kedvességből érdeklődik majd a gyerek felől. Ebből is látszik hogy ő nála ez szimpátia alapján működik. De olyan stílusban mondta, hogy lessokoltam és nem álltam ki magamért, gyerek miatt, mert ha valamit vissza pofázok nehogy a gyerek rovására menjen rá.Nem szimpatizál velem a gondozonő, ő 27 éves, nagyon olyan nagyhangú szerintem kissé nagyképű. Lehet hogy már az elején hülyének nézett, mert nem pofáztam vissza neki, és össze vissza fog fingatni? De gyereket nagyon sajnálom ez miatt, mi tévő legyek? pofázzak vissza és hiába előttem jópofzik közben meg megfélmlíti vagy abszolut szarik a gyerekemre.vagy ha nem pofázom vissza akkor hülyit majd engem? akkor talán a gyerekre nézve vane gy esély hogy kissé jobban foglalkozik vele és nem szarik rá. segítsetek kérlek


2014. nov. 21. 13:35
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
96%

Van egy fajta stílusod!

Ha a gondozónővel is így beszéltél ne csodálkozz, hogy nem szimpatizál Veled.

Egyébként igaza van, hogy neki nem kötelessége érdeklődni a gyerek felől. A szülőnek kell szólnia, ha betegség miatt nem viszi, illetve ha meggyógyult és viszi újra.

2014. nov. 21. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
95%
???? miért kellene neki felhívnia téged?
2014. nov. 21. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
94%
Miért kellene téged felhívnia? Ha mindenkit felhívna aki hiányzik, akkor az egész fizetése a telefonszámlára menne
2014. nov. 21. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
94%
Hú, nem igaán értem. Tulajdonképpen az a problémád, hogy nem érdeklődött a gyermeked felől? Nem szoktak. Nálunk sem volt még ilyen. Esetleg akkor hívott, ha pont befizetési idő volt, mi meg otthon voltunk. Akkor szólt, hogy ha esetleg nem tudnánk, ekkor vagy akkor van befiz.dátum. De csak úgy nem szoktatk érdeklődni. Pedig nálunk nem mondhatok rosszat a gondozónőkre. Tök kedvesek mind. Nem lehet, hogy kissé ingerültebb vagy a kelleténél?
2014. nov. 21. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
94%
Lehet én sem értem jól a sztorit, de nem tudom. Miért kellene felhívnia? Én nem várnám el. Szólnék, hogy beteg a gyerek, amint jól lesz, megyünk és slussz-passz. Ne haragudj, de nekem is furi egy kicsit a stílusod az írásod alapján...
2014. nov. 21. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
92%

Nem értem miért kellene a gondozónőnek felhívnia Téged, és érdeklődnie. Tényleg nem a barátnőd. (Ha többen betegek a csoportból, akkor a fél napját azzal kellene töltenie, hogy egyesével felhívja a szülőket?)

Neked kellett volna értesítened a bölcsődét, hogy mikorra várhatják vissza a kisfiadat.

2014. nov. 21. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
92%
Bocs, azt elfelejtettem megkérdezni, hogy hogyan használt ki? Mert ezt meg pláne nem értem.
2014. nov. 21. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
91%

Ugye a gyerekeddel nem így beszélsz?


Én imádom a lányunk gondozónőit, magánbölcsibe jár, ahonnan azért is felhívtak, hogy elmondják, ha aranyosat mond, de nem érdeklődtek utána telefonon, ha nem ment egy hétig... Minek is tették volna? Nyilván beteg, majd megy.

2014. nov. 21. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
28%
Uristen mekkora kamu :D
2014. nov. 21. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
100%
Mivan??? Szerintem túl sok brazil szappanoperát nézel...
2014. nov. 21. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!