Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Mit tennétek, ha a bölcsiben...

Mit tennétek, ha a bölcsiben így etetnék a gyereket?

Figyelt kérdés

Kislányom családi napközibe jár. Előre bocsátom, hogy nem szidni akrom őket, nagyon elégedett vagyok mindennel, csak az étkezéssel vannak problémák, de erről sem ők tehenek.

Tehát, van egy szuper, szakember által összeállított étrendjük, ami nagyon kiegyensúlyozott, egészséges, de nem mániásan. Kapnak fehér pékárut is, felvágottat, kakaót is, amivel nekem semmi problémám. Van néhány válogatós gyerek, többek között a mi lányunk. Annyira nehéz őt megetetni, hogy ha semmit nem eszik az aktuális menüből, akkor adnak neki valami mást pl. joghurtot, rudit, kölesgolyót, kekszet. Ennek először örültem is, mert legalább nem éhezik, én sem boldogulok vele jobban. Csak ez mára odáig fajult, hogy az én lányom soha nem eszi meg a reggelit, tízórait és ebédet, csak a nasit, amit adnak helyette. Már egyszer mondtam, hogy legalább ebéd helyett ne adjanak neki, mert ebéd után hazahozom, akkor meg tudom etetni valami "normálissal", de erre azt mondták, hogy a többieknek adnak és így csak ő maradna ki. O.K. ezt is elfogadtam, meg igazából én is bizonytalan vagyok, hogy mivel teszek jót. Ha azt mondom, hogy adjanak neki, vagy ha azt, hogy ne. Ma reggel telt be e pohár, amikor azt fejtegették, hogy mekkora meglepetés lesz a gyerekeknek ebéd után, mert ma nutellás kenyeret fognak kapni. Mármint a kiírt ebéden felül. Na erre én azt mondtam, hogy akkor ebből ne adjanak a lányomnak. Most én vagyok a hülye? Kell nutellás fehér kenyér ebéd után ilyen kicsiknek? Van olyan, aki épp csak 1 éves múlt.

Mert én úgy gondolom, hogy a rossz evőnek azért nem jó, mert akkor csak ilyeneket eszik, a jó evőknek meg semmi szüksége nincs erre, hiszen jól lakik az ebéddel.


2015. márc. 27. 11:00
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
A 10s válaszadónak teljesen igaza van, örülök, hogy végre valaki leírta ezt.
2015. márc. 31. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!