Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Ha 2 bölcsit jelöltem meg és...

Ha 2 bölcsit jelöltem meg és felveszik az elsőbe, attól még meggondolhatom magam? Mivel csak utólag tudom meg, h jó döntés volt e.

Figyelt kérdés
tiszta vicc, hogy tapasztalat nélkül kell bölcsit válaztani
2015. ápr. 12. 08:43
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Gondolj a gyerekedre is! Neki milyen már, hogy épp megszokja a gondozónőt és a társait, erre kiveszed és kezdhti elölről egy másik intézményben...

Én pl. két helyre hordom a gyerekeimet, mert a kicsit nem vették fel a nagy ovija melletti bölcsibe. A beszoktatás után jelezték, hogy van hely, de akkor már úgy voltamvele, hogy egy 14 hónapost nem rángatok ide-oda... Inkább nekem legyen kényelmetlenebb, mint neki!

2015. ápr. 12. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

utolsó, pont hogy a gyerekre gondolok, ha valami gubanc van(ami nem a gyerek érdekét szolgálná, sőt), kiveszem.


utolsó előtti a körzeti "c.iskolánkban" jó tanárok vannak alsótagozatban biztos, ismerem őket.ez egy kisebb barátságos, családiasabb iskola.

egy nagyobb általános suliban, ami szintén a közelünkben van, ott azt a hidegebb intézményi rendszert képviselik a tanárok.


de a c.iskolából is kinőtte magát már egy két emberke, egyikük vezető beosztásban van 250 nettót keres, ezért sem igen látom az általános iskola megválasztásának súlyát.de még rá is érek ezzel, majd tudatosabban odafigyelek.

2015. ápr. 12. 17:24
 13/16 anonim ***** válasza:
61%
kamu idiota tini kérdés
2015. ápr. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
A mi városunkban olyan nagy harc van az üres bölcsi férőhelyekért, hogy örülnél, ha egyáltalán bekerül a gyerek. Ha kiveszed, nem viheted át másikba, legföljebb csanába, napi 2500 Ft-ért. Egyébként erre való a bölcsilátogatás, hogy meg tudd nézni, hogy bánnak a gyerekekkel.
2015. ápr. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
bölcsilátogatáson teszik a szépet
2015. ápr. 14. 11:35
 16/16 anonim ***** válasza:
Szerintem is nagyon butuska vagy,már ne is haragudj...különben meg mindenhol teszik a szépet.Akár óvóda,akár iskola látogatásra(nyílt napra)mész.Sokkal reálisabb képet kap az ember,ha olyan emberektől informálódik,akiknek a gyereke,vagy ismerőseik gyereke jár oda.Az kifejezetten vicces,hogy próbaidőt szeretnél!Ne viccelj már!Ráadásul 100%-os kihasználtság van a bölcsikben.Majd pont arra várnak,hogy egy kényeskedő szülő ide-oda írogassa a gyerekét.Ha nem tetszik,vidd Csanába,vagy magán bölcsibe.Ami az iskolákat illeti:óóóóóóóóóriási különbségek vannak,megnyugtatlak.Bár a tananyag majd 100%-ban megegyezik(pl. a mi sulinké nem igazán,mert kísérleti könyveket használnak,ebből adódóan sok minden más)nem mindegy,hogyan haladnak,milyen a tanterv/tanrend(a gyerekem Montessori sulijában másabb),a tanár se mindegy stb.3 gyerekes
2015. ápr. 16. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!