Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Hogyan működik a beiratás?

Hogyan működik a beiratás?

Figyelt kérdés

Sziasztok

van egy 2éves lányom aki nem beszél még és egy kicsit le is van maradva a kortársaitól.

Ezért arra gondoltam hogy amíg nem megy óviba addig jót tenne neki a bölcsi a közösség.

viszont tartok tőle mert nagyon nagyon anyás ,ha már wc-re megyek már akkor sír.

ráadásul nagyon rossz evő alig eszik meg valamit.

Nem szobatiszta és még nem igazán iszik pohárból csak ilyen kis üvegből.

Hogyan működik a beiratás?

Illetve kb átlagba mennyibe kerül?

Annyi időre viszem amennyire akarom?

Vagyis pl eleinte csak 1órára aztán szép lassan egyre többet?

Így is lehet?

Valaki van itt aki esetleg Inárcsra viszi a gyermekét bölcsibe?Vagy Dabas környékén?

Ha igen mesélne róla?



2015. máj. 22. 11:27
 1/8 anonim ***** válasza:

van olyan is, hogy játszóbölcsi! nem kell beadni, ott lehetsz vele, mellette, és nem is javaslom beíratni, hogy aztán meg oviba váltani kelljen, új hely, új közösség, mire megszokja az elsőt.

a játszóbölcsiben felénk 300 Ft egy óra, van ebéd is, lehet kérni.



amúgy minden böcsiben/oviban szeptembertől van felvétel, amihez már előtte áprilisban be kell íratni a gyereket. szóval már oviba kellene íratnod, valahol azt írják, már 2 évesen be kell íratni, ahhoz hogy 3 évesen mehessen szeptembertől

2015. máj. 22. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A bölcsiben nem jelent gond,hogy nem szobatiszta,és még nem önálló.De a beíratkozásról már lecsúsztál,azok április végén,május elején lezajlottak.általában 2 hét a beszoktatás a bölcsikben,nálunk legalább is mindkét gyerkőcnél így volt.
2015. máj. 22. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Igen az óviba már beirattam .

Majd jövő májusban kezd.

Addig viszont rengeteget kellene tanulnia mert levan maradva.

itt sajna nincs olyan hogy játszó bölcsi 😞

szerintetek akkor hová vigyem?

Ahol fejlődhet?

Magán is jöhet

2015. máj. 22. 11:42
 4/8 anonim ***** válasza:
Hol laksz kérdező?
2015. máj. 22. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Dabason lakom
2015. máj. 22. 15:06
 6/8 anonim ***** válasza:
felénk a művházban és a könyvtárban is van pl játszóház(asszem 400 Ft/óra), könyvtárban gyerektorna 800 Ft/óra de az közös foglalozást, játékot is jelent, a körzeti orvosnál szokott kitéve lenni egy rakás program lehetőség még, ill a védőnő rendelőjénél, ill van babaúszás is, az 2000 Ft összesen, de ott is mondókázás van meg éneklés
2015. máj. 22. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
*úszni nem csa babák mehetnek, külön csoportokra vannak bontva korosztály szerint, szerintem nem eget verő összeg
2015. máj. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem áprilisban volt 2 éves a fiam. Én családi napközibe vittem, mert csak heti 1 vagy 2 napot kell megoldani (szerencsére így dolgozok).

Bérletet vettünk, ami 10 alkalmas, és 2 hónapunk van, hogy lejárja a gyerek. Ez 25.000 Ft. (tehát napi 2.500 Ft)

Ott a gyerek ütemében van a beszoktatás, és kisebb a létszám is.

És csak pelust kellett vinni, semmi mást. Mindent biztosítanak ők.


Nézz körül, a környéketeken milyen családi napközik vannak.

2015. máj. 30. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!