Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Szerintetek ennyi elég?

Szerintetek ennyi elég?

Figyelt kérdés

Elváltunk a feleségemtől, különköltöztünk és ezeket szeretném adni a 3 éves kislányomnak ovi kezdésre.

6-7 bugyi.

7-10 pár zokni.

3 hosszú nadrág

3 póló.

1 pár cipő.

Igazság szerint csak nadrágokat kért a volt feleségem de én úgy vagyok vele hogy ha új a nadrág akkor legyen új a felső rész is.



2015. jún. 1. 19:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát ha csak nadrágot kért, akkor ennyi bőven elég lesz. Én vennék pár rövidnacit vagy szoknyát is, mert szeptemberben még simán lehet nagyon meleg, de gondolom, az anyuka is tesz hozzá a kelengyéhez. :)
2015. jún. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Miért nem beszéled meg a feleségeddel, mire van még szükség a nadrágon kívül? Ha van otthon 25 bugyija, akkor sztem felesleges még 7 db.. stb.


Plusz inkább bentre kellenek vékonyabb ruhák, mert bent meleg van az oviban. Tehát kis pólók, rövidnadrágok, leggingsek... sztem az anyukája tudni fogja. :)

2015. jún. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is szoknyát vennék még, pl. egy gumis derekú farmerszoknya az megy szinte mindenhez, tuti tudja hordani a már meglévő felsőivel. Esetleg ha belefér a keretbe még 1-2 harisnya azt nagyon tudják koptatni a kislányok. De amúgy, ha csak nadrágot kért, akkor nyilván elég ennyi amit felsoroltál.
2015. jún. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Basszus! Nem unod még? Mi a francot pörögsz már egy hete ezen? Ez már kb az ötödik kérdésed ugyanerről. Miért gondolod hogy itt bárki jobban tudja mi kell a gyerekednek mint ti a szülei. Viselkedjetek már felnőttként és beszéljétek meg. Te már kényszeres vagy.
2015. jún. 2. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Te vagy a zoknis-bugyis kérdező?


:)


Vegyél ennyit:


5 bugyi.

5 pár zokni.

5 hosszú nadrág

5 póló.

1 pár cipő.

2015. jún. 2. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

beszéljátek át,

mert ha van 30 pár zokni még egy adag felesleges, akkor inkább még egy cipő,

kérdez rá nem lesz e uszás, torna, zeneoktatás ezzekhez külön felszerelés kel,

a 2 forintos bugyi nem egy világmeváltás

2015. jún. 2. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!