Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Mindenutt hangosan beszelnek...

Mindenutt hangosan beszelnek a csoportban a gondozok alvas alatt?

Figyelt kérdés
Ma van az elso ottalvos napunk. Dobbenettel veszem eszre (folyoson ulok),hog folyamatoysan,hangosan,dumalnak,pletykalnak bent a gondozok.Kislanyom mindig csendben alszik,eberen,zavarja a zaj.mondtak h ne is szamitsak ra hogy itt ugy alszik mint otthon,mert itt beszelnek. Persze h mas, gondoltam,de azt nem hogy az agyuk mellett egy meterre... Olyan hangerovel a gyerekek mellett, hogy minden szot hallok a folyoson csukott ajto mogott. Kivancsi leszek, hogy milyen nyuzott,faradt gyereket kapk majd minden nap delutanonkent vissza.:(
2015. okt. 2. 13:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
33%

Szia. Nálunk ugyan ez volt a probléma. Én odamentem hozzájuk és elmondtam nekik, hogy a gyerekem miattuk nem tud aludni, zavarja. És érdekes azóta a gyerekem bír aludni...:)

2hetes kisfiú és 4eves kisfiú anyukája

2015. okt. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
76%

Eleve nem kellett volna úgy szoktatni a gyereket, hogy csakis tökéletes csendben tudjon aludni, mert szegény így még felnőttkorában is rossz alvó lesz, minden neszre fel fog ébredni.

Amúgy igen, természetes, hogy beszélgetnek közben a gondozók/ óvónők, dajkák, pakolásznak.

Persze nem üvöltözve és próbálnak csendben pakolászni, de akkor sincs hullaszag, síri csönd.

2015. okt. 2. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
98%
Nem. Nálunk facebook-oznak.
2015. okt. 2. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Mondtam ma rogton azutan hogy kiszoltak,hogy elaludt. Ajto csapkodas is megy. Eszem megall. Elhiszem hogy unatkoznak bent, de ha beszelgetni van kedve,lehet halkan is. Most vittek be a vizforralot... Ha azt is bekapcsoljak h kavezzanak az agyam eldobom... Kedves elso! En is fogok szolni, ha ugy latom h nem tud aludni toluk, akarmilyen aranyosak is alapjaraton.
2015. okt. 2. 13:51
 5/15 A kérdező kommentje:
sodik. Igen,tudom,talan az en hibam,de par honaposan is csak csendben aludt. En is ilyen vagyok. De tenyleg hangosak. Ezert erdeklodok itt, mi az altalanos.
2015. okt. 2. 13:53
 6/15 anonim ***** válasza:
38%
Ilyenről még nem is hallottam! Nálunk a bölcsiben még a kaput is bezárják alvásidőben hogy senki se hangoskodjon, a gyerekekért is csak alvás előtt illetve után lehet menni, közben nem. Már ovis a fiam, ő sem tud aludni ha hangosan dumálnak mellette, szóval biztos csend van náluk. Én sem tudnék aludni ha pofáznak mellettem, gondolom ezzel mindenki így van. Annak egyébként nem vagyok a híve hogy zajongjunk a gyerek mellett, hadd szokja hogy hangzavarban alszik, csak annyit zajongok ami mellett még egy átlagos felnőtt is el tud aludni (pl most is megy a mosógép), de a hangos beszéd és az ajtócsapkodás nem ez a kategória, én reklamálnék a helyedben.
2015. okt. 2. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Utolsonak: Varok meg a reklamalassal. De a duma folyamatos, ket oraja megy. Ha a tobbi gyereket nem zavarja,csak az enyemet,akkor 1 gyerekert nem hiszem h valtoztatnak. Nah meg ugyse leszek itt,nem latom betartjak-e,nem igaz?
2015. okt. 2. 14:01
 8/15 anonim ***** válasza:
79%
Én dolgoztam bölcsiben, és sajnos ott is ez volt... Én mindig szép csendben ültem, neteztem vagy olvastam, de a kolleganőim hangosan beszélgettek, pont ott a gyerekek ágya mellett... Én persze kis fiatal ekzdő voltam, ha megpróbáltam szólni, hogy halkabban még leordítottak, hogy hadd szokja a gyerek, hogy tudjon zajban is aludni. De volt olyan, amelyik nem tudott és fáradt maradt, mert ezek nem bírtak csendben maradni :( :( Szerintem szülőként reklamálhatsz nyugodtan!
2015. okt. 2. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
70%
Tehát alvás időben direkt hangosan beszélnek. Napközben meg suttognak? Normális beszedhang hangosabban tűnik, ha nincs körülötte az állandó gyerekzsivaj. Nem kell nekik csendben lenni. Amúgy se szabad gyereket néma csendben való alvásra szoktatni
2015. okt. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
78%

Mondjuk nekem gyerek pszichológus mondta,hogy csendben alvásra kell szoktatni a gyereket mert akkor tud kikapcsolni teljesen az agya,és a zajban alvás nem hat jól az idegrendszerre.

Nálunk a bölcsiben max.suttogtak...

2015. okt. 2. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!