Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Akinek későn ébredő gyerkőce...

Akinek későn ébredő gyerkőce van, mielőtt elkezdett bölcsibe/oviba járni, elkezdtétek otthon szoktatni a korábbi keléshez?

Figyelt kérdés
2016. aug. 5. 14:30
 1/4 anonim ***** válasza:

Lányom szeptember 26-án kezdi a bölcsit.

Ő elég későn kel, legkorábban 8-kor, de van, hogy 1/2 10-ig alszik. Pedig este 8-kor lefekszik aludni.

Én szeptembertől fogom hozzászoktatni ahhoz, hogy akkor keljünk majd, amikor ő bölcsibe , én pedig dolgozni megyek.

Nem akarom, hogy csak úgy egyik napról a másikra 1/2 7 körül kelljen kelnie majd, ha bölcsibe kerül.

2016. aug. 5. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2 éves kislányom szeptember 1-től kezdi a bölcsit. Ő is 8 és 10 között kel, változó, elég jókat alszik pedig 7-8 között megy aludni. Én nem szándékozom trenírozni. Tudom, az sem lesz jobb amikor váratlanul elkezdem 6kor felkelteni (nekem 7-re munkában kell lennem), de két héttel a bölcsi előtt minek kelljünk fel mind a ketten 6kor és kómázzunk kakaóval és kávéval az ágyban...?! :D Mire munkába állok és a lányom elkezdi a bölcsit, hulla fáradtak leszünk. Elég lesz akkor szembesülni a korai keléssel.
2016. aug. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 berkeczy ***** válasza:
En...sem...treniroznam...korabban...fog...kellni..korabban...megy...aludni...
2016. aug. 9. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Fiamnak kb. egy órával előbb kell majd kelnie, mint eddig. Nem trenírozom korai keléssel, csak kicsit korábbi lefekvéssel szeretném. A kezdés előtti napokban már elkezdjük fokozatosan korábbra hozni az ebédet, délutáni alvást, vacsit, fürdést, lefekvést, hogy mire tényleg korán kell kelnie, ugyanúgy meglegyen az éjszakai kb. 10 óra alvása, mint eddig. Ő az ovit fogja már kezdeni 1-jétől.
2016. aug. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!