Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Miért néznek rám csúnyán, ha...

Miért néznek rám csúnyán, ha 8 hónapos várandósként szoktatom be két éves gyermekemet a bölcsibe?

Figyelt kérdés
2016. aug. 23. 21:46
1 2 3 4 5 6 7
 21/65 anonim ***** válasza:
85%
Engem csak az zavar, hogy a gyerekre nem igazán gondolsz. Nem sok változás ez, bölcsi, tesó? Oké, hogy neked így jobb, de neki?
2016. aug. 24. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/65 anonim ***** válasza:
74%
Hol laksz, hogy bőven van hely? Én egyetlen ilyet ismerek, borsodi kis település, ott úgy fogdossák a gyerekeket, hogy legyen ott valaki (munkalehetőség korlátozott).
2016. aug. 24. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/65 anonim ***** válasza:
91%
Mi a kettes és hármas között kevés időt tervezünk. Vagy nem megyek vissza dolgozni és kb két év legyen közöttük,vagy megy bölcsibe másfél évesen a kettes és dolgozom hogy éppen meglegyen az egy évem majd csedre (kettessel párom veszi át a gyedet hat hosan majd,és nekem megszűnik a szerzödésem pont,munkanélkülin leszek,fizetem tb met). Oviba is le van passzolva úgymond a nagyobb,ha jön a kicsi... De oda kötelező vinni,a bölcsikben meg alig van hely. Van ismerösöm,aki oviba se járatja a nagyot,hár elég mimoza fiú szegény,őt állandóan megtalálták ha netán vitte ez anyja. Lányom amúgy szintén igényelte a társaságot,ő majdnem 2,5volt mikor bölcsibe ment,de én mentem is dolgozni ténylegesen. Hár manapság minden csalást meg lehet tenni sajnos,pl a kérdezőnek is...
2016. aug. 24. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/65 anonim ***** válasza:
14%

Én még ilyen kérdést nem láttam. A kérdező megtalálta a célcsoportot, akiktől kérdez. Szinte mindenki leírta, hogy miért nézne csúnyán a kérdezőre. Kérdező! Első kézből hallhattad elítélő, csúnyán néző anyukák véleményét arról, hogy miért NAGY baj, hogy a gyereked közösségbe vágyik és te egy esetleges császáros sebbel miért nem tudsz ellátni két gyereket.


Hát mi vagy te? ÁTLAGEMBER??? Azt ezen a fórumon nem lehet! Gyerünk, valld be azonnal, hogy nem csak hordozni fogod és együtt sem alszotok! Gyerünk! Tudjuk, hogy milyen vagy.:D:D

2016. aug. 24. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/65 anonim ***** válasza:
58%
22: A lipótvárosi bölcsik, ovik is összefogdossák a gyerekeket, mindenkinek van hely.:)
2016. aug. 24. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/65 anonim ***** válasza:
32%
Ha csanába vinnéd, nem néznének csúnyán rád.
2016. aug. 24. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/65 anonim ***** válasza:
72%

De miért kell két gyerek olyannak, ki nem is tud velük mit kezdeni napközben és bölcsibe kell adni a nagyot, h kibírja az anyuka valahogy?


Azt meg már ne is említsük, h a nagy azt fogja érezni, h ő azért van otthonról eltávolítva, h anya egyedül lehessen a kicsivel otthon.

2016. aug. 24. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/65 anonim ***** válasza:
76%
Nemcsak megcsinálni kell tudni a gyereket. Ha megint hasas leszel, akkor a kicsit is lepasszolod ?
2016. aug. 24. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/65 anonim ***** válasza:
84%

24-es: ha az extra és ősanyás és földöntúli, és húúúú meg hááá, hogy odafigyelek a gyerekem lelkivilágára, és ha megtehetem és lehetőségem van rá, akkor nem adom be egy bölcsibe akkor, amikor amúgy is nagy változás áll be az életébe, akkor vállalom, én egy szuperanya vagyok, aki olyat tesz, amire senki sem képes.


Ne legyél már nevetséges...

2016. aug. 24. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/65 anonim ***** válasza:
82%
De minek vállalsz még egy gyereket ha derogál a nagyobbal foglalkozni? Tudod a közösséget akkor is megkapná ha játszótérre járnál vele. Bár igaz, ahhoz meg kellene mozdulni...
2016. aug. 24. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!