Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Miért néznek rám csúnyán, ha...

Miért néznek rám csúnyán, ha 8 hónapos várandósként szoktatom be két éves gyermekemet a bölcsibe?

Figyelt kérdés
2016. aug. 23. 21:46
1 2 3 4 5 6 7
 31/65 anonim ***** válasza:
73%
20as, az ilyen nőket nem érdekli a gyerekük lelki világa, csak az a lényeg hogy ők kényelemben legyenek.
2016. aug. 24. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/65 anonim válasza:
28%

Nem tudom mi a baj azzal, hogyha valaki azt szeretné, hogy a gyermeke saját korosztalyában szocializálódik? (Akinek ez bonyolult az ne olvassa tovább).

Magyarországon kívül nagyon ritka az az ország ahol ilyen hosszú időt tölt otthon az anya a gyermekével. Mert bebizonyosodott, hogy ez egyikőjüknek se tesz jót.

A tapasztalatok azt mutatják, hogy a kevesebb, de minőségi időtöltés többet ér, mint az "egész nap ott van vele" szemlélet.

Szerintem nem az a jó szülő, akit a félelmei irányítanak, hanem az aki a gyerek fejlődését tartja szem előtt.

Nagyobb baj, ha valaki a bölcsödére úgy tekint, mint egy állami babysitter szolgálatra.

2016. aug. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/65 anonim ***** válasza:
24%

Ne foglalkozz vele! Mindenkinek megvan az oka, hogy miért adja bölcsibe a gyerekét. Van aki azért mert a gyereke igényli a társaságot, van aki azért, mert kimerült, jön a második gyerek, kell egy kis idő magár, stb...

Van aki azért adja be, mert megy dolgozni, te azért, mert...

A gyerekednek szerencsére ebből nem lesz hátránya, mivel az ő kis szintjükön szerencsére még nincs olyan, hogy rosszindulat!

Kinek van köze hozzá? SENKINEK A bölcsihez igenis kinek van joga? MINDENKINEK! Ennyi :)

2016. aug. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/65 anonim ***** válasza:
74%
Nem értem a kérdést!8 hónapos terhesen mész dolgozni?Mert bölcsibe csak akkor veszik be a gyereket,ha dolgozol!Vagy ez valami istenhátamögötti bölcsi,ahol nem veszik figyelembe a törvényt??????
2016. aug. 27. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/65 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ilyen törvény,hogy csak akkor veszik be ha dolgozik...bevehetik ha tanul,bevehetik ha szociálisan hátrányos helyzetű,és akkor is bevehetik,ha nincs túl jelentkezés.Na meg egy munkáltatóit nem nehéz beszerezni.
2016. aug. 27. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/65 anonim ***** válasza:
83%
Ez a kérdező se fog már ide visszajönni válaszolni...XD
2016. aug. 27. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/65 anonim ***** válasza:
0%
Ha nem jön, igaza van!
2016. aug. 27. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/65 anonim ***** válasza:
72%
33as, na az ilyen gondolkodásúaknak kívánom, hogy ne tudjanak visszamenni dolgozni, mert a kérdezőhöz hasonló otthon terpeszkedők elveszik a gyereke előle a helyet. Vagy valószínűleg te is ugyan ilyen vagy. Egy bölcsis korú gyereknek bőven elég az a szocializáció amit a játszótéren, játszóházban, utcabeli barátoknál kap. Bár igaz,akkor foglalkozni kéne vele, kényelmesebb lepasszolni.
2016. aug. 27. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/65 anonim ***** válasza:
22%

Nem értem, hogy miért bűn bölcsibe adni. Én már akkor kértem neki helyet, amikor 1 éves volt. Fél év múlva kezdte. Mindenki gondolkodjon előre, ne az utolsó vagy az azelőtti pillanatba jusson eszébe, hogy mit akar.

Nem tartom rossz anyának magamat ezért. Foglalkozom vele, méghozzá minőségi időt töltünk együtt, mert amikor 3kor hazajön már csak és kizárólag vele foglalkozok. Sem takarítás, főzés nincs már akkor. Este 9ig szerintem én több és jobb időt töltünk együtt, mint a "szuperanyuk", akik "egész nap törődnek" a gyerekükkel.

2016. aug. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/65 anonim ***** válasza:
76%
legalább te hidd ezt, utolsó. a gyerekednek milyen érzés hogy lepasszolod, csak hogy neked könnyebb legyen. Tudod, én nem azért szültem hogy egy-két évesen beadjam én meg maradjak otthon terpeszkedni. MInőségi időt? Na ne nevettess...alig tudsz vele pár órát lenni. Gondolom, neked se lesz probléma, ha majd a gyereked berak egy öregek otthonába, mert neki meg úgy lesz a könnyebb. De gondolom a GYEST (gyermekgondozásért) elsőként veszed fel, pedig nem is te gondozod. Úgy könnyű gyereket vállalni hogy nem te neveled. Sajnálom a gyerekedet...
2016. aug. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!