Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Érdemes lenne emiatt bölcsődéb...

Érdemes lenne emiatt bölcsődébe/családi napközibe íratni?

Figyelt kérdés
Lányom lassan 2 éves. Nagyon társaságkedvelő, játszótéren is csak akkor érzi jól magát, ha sok a gyerek. Ha üres a játszótér, csak körbe néz és már menne is. De ha van gyerek, akkor egyszerűen kivirul, akár korabeli, akár nagyobb, nagyon élvezi a társaságukat. Engem hátrahagy és megy homokozni, csúszdázni és nem is törődik azzal, hogy ott vagyok-e. Minden más programon is így van (ringató, babaúszás) megy a gyerekekhez és figyeli őket, magyaráz nekik. Ez már régebb óta így van, de most, hogy már nagyobb,elgondolkodtam a bölcsin, eddig kicsinek tartottam hozzá. Én megtehetném, hogy itthon maradok vele,mert főiskolán csinálok még pár tárgyat, de otthon vagyok kb. mindig a most következő félévben végeznék. De mindenhol azt hallom,hogy a gyereknek az anyja mellett a legjobb és ha nem kellene anyukának dolgozni, akkor simán otthon maradna 3 éves koráig, sőt ha az ovi nem lenne kötelező, akkor tovább is. Meg fog még elég sokat intézményben lenni,minek elkezdeni ilyen korán. Szóval nem tudom mi legyen. Én jól elvagyok vele itthon, csak rajta úgy látom, hogy már igényelné.
2016. aug. 29. 12:16
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Tesóm kisfia is 2 évesen ment bölcsibe. Jó, ők rá voltak kényszerülve, de a kicsi nagyon elvan, pont azért amit írtál, imád gyerekek között lenni, élvezi. Én úgy tudom nem is kell egész napra vinni, ha napi pár órára berakod sztem neki is jó lenne a gyerektársaság, te meg addig elvégzel otthon vagy elmész melózni valahova. Otthon beszéljétek át a dolgot a pároddal,lehet tényleg ellenne. Ha nem válik be legfeljebb nem viszed többet, ennyi :)
2016. aug. 29. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!