Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Szerintetek mire véljem hogy...

Szerintetek mire véljem hogy egy gagyi lepusztult játékot akartak rámsózni és nem az eredetit visszaadni?

Figyelt kérdés

gyermekem egyik reggel a baby wheels kiasutójával indult bölcsibe, amit nem akart elengedni, még csak technikai dolgozó volt bent, így nei jeleztem, hogy ha majd elengedné a gyermek, legyen má meg, rakja ki a szekrényébe vagy akármi, nagyon segítőkészen reagált, persze kiteszi. dehát elelejtette. amikor mentem a gyermekért, már nem kerestettem vele, mondta jelzi a gondozóknak, reggel kérdezzek náluk rá. Világosan el lett mondva, hogy egy lila puha műa. kisautó, amivel fürdeni is lehet, reggel a gondozóknak is mondtam.


erre másnap du megyek a gyerekért, és egy hasonló sárga ütött kopott(retkes..?) autó várt az öltöztetőben. jeleztem, hogy ez nem az, a mienk lila.


jött a válasz, hogy jaa, hát azt is félretették, megvan, csak gondolták lehet ez az.


most vagy azt feltételezik rólam, hogy a gyerekemnek ilyen igénytlen játékokat tartok itthon és célzás volt, vagy rám akartak sózni egy roszat és megtartani a mi szép csili vili autónkat, vagy csak simán éreztetni akarták, hogy nehogy már boldog legyek, hogy miattunk ugrálnak?

nem tudom mire véljem.


2016. dec. 1. 21:13
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
89%
Megjött az ovi rémálom-anyukája! Mekkore hisztis liba vagy, csak a gyerekednek teszel rosszat, őt is utálni fogják az anyja miatt.
2016. dec. 2. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
91%
Hú! Hát én sem lennék a gyereked gondozónője!
2016. dec. 2. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
82%
Kisebb gondjuk is nagyobb annál, mint a sz.aros kisautótok. Ennyi gyerekkel..
2016. dec. 2. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
80%
több kérdése is van a hölgynek? belinkelné valaki? :D
2016. dec. 2. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 A kérdező kommentje:

ma is kitették azt a kisautót...


ha nem ez a legnagyobb gondjuk mégis gondot fordítanak arra, hogy először nem akarják odaadni, hanem a retkeset, utána ismételten kiteszik nekem..


és nyugoi utolsó, teljesen jogos kérdéseim vannak, linkelek én

tessék

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__kisgye..

2016. dec. 2. 22:25
 16/34 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk a bölcsődében egyértelműen elmondták, hogy kizárólag a plüssöket tartják számon, hogy melyik kié (azzal alszanak, érzelmi kötődés, stb.). De ott se árt, ha a jele vagy a neve rajta van.

Játékot pedig úgy vigyünk be, hogy jó eséllyel eltűnik, eltörik, akármi, nem vállalnak felelősséget érte. Tehát aki félt egy játékot, az ne vigye be, pont.


Ha beviszi, akkor meg fogadja el, hogy azt kvázi a közösségnek ajándékozta.

2016. dec. 3. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 A kérdező kommentje:
Csakhogy amikor reggel a gyerek kezében volt,direkt rákérdeztem. Azt mondták hagyjam nála,majd kiteszik és pláne bölcsiben pl az elején soha nem hordtam be plüssöket sem, még ők kérték, hogy szoktassam valamihez a gyereket mert nyugtatja általában őket. Aztán persze abbol is bajuk volt, hogy ecettel öblitem. Már nagyobb igy nem hord már semmit be régota, egyetlen egyszer fordult elő h kisautoval akart bemenni. Erre ezt csinálják velem. A mikulásra be se mennék csak a gyerek miatt fogok mégis
2016. dec. 3. 18:01
 18/34 anonim ***** válasza:
legközelebb írd rá valahogy a gyerek nevét (akár egy szélesebb cellux alá tett cetlire, az még le is szedhető később).
2016. dec. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem te paranoiás vagy. Azért ennyire nem vagy érdekes, hogy szánt szándékkal másik kisautót akarjanak pont rád sózni. Vannak emberek, akik azt hiszik, hoby mindenki más velük van elfoglalva. Pedig hidd el nem így van, tojnak ők bele, hogy te miféle kisautókkal viszed be a gyereked.

A másik opció, hogy azzal a koszos, retkes autóval enyhén célozni akartak arra, hogy minek tartanak titeket. Nekem is volt olyan család a szomszédságomban, akiket mindenki csak koszoséknak hívott, szóval nem is elképzelhetetlen a történet.

2016. dec. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 A kérdező kommentje:

Kb naponta megy nálam a mosógép és ahogy elnézem, kb csak az én gyerekem jár vasalt ruhában.

Remélem paranoia tényleg, mert nyugtalanít hogy ilyen emberek közé adom a gyerekem.

2016. dec. 4. 22:59
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!