Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Szerintetek mire véljem hogy...

Szerintetek mire véljem hogy egy gagyi lepusztult játékot akartak rámsózni és nem az eredetit visszaadni?

Figyelt kérdés

gyermekem egyik reggel a baby wheels kiasutójával indult bölcsibe, amit nem akart elengedni, még csak technikai dolgozó volt bent, így nei jeleztem, hogy ha majd elengedné a gyermek, legyen má meg, rakja ki a szekrényébe vagy akármi, nagyon segítőkészen reagált, persze kiteszi. dehát elelejtette. amikor mentem a gyermekért, már nem kerestettem vele, mondta jelzi a gondozóknak, reggel kérdezzek náluk rá. Világosan el lett mondva, hogy egy lila puha műa. kisautó, amivel fürdeni is lehet, reggel a gondozóknak is mondtam.


erre másnap du megyek a gyerekért, és egy hasonló sárga ütött kopott(retkes..?) autó várt az öltöztetőben. jeleztem, hogy ez nem az, a mienk lila.


jött a válasz, hogy jaa, hát azt is félretették, megvan, csak gondolták lehet ez az.


most vagy azt feltételezik rólam, hogy a gyerekemnek ilyen igénytlen játékokat tartok itthon és célzás volt, vagy rám akartak sózni egy roszat és megtartani a mi szép csili vili autónkat, vagy csak simán éreztetni akarták, hogy nehogy már boldog legyek, hogy miattunk ugrálnak?

nem tudom mire véljem.


2016. dec. 1. 21:13
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
Tudsz jot is irni errol a bolcsoderol? Ha nem irtal 30 kerdest 30 problemaval, akkor egyet sem.
2016. dec. 5. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 Költőnő? ***** válasza:
90%
Én azt nem értem, ha egy bölcsi ilyen problémás, miért nem viszed át másikba. Én türelmes ember vagyok de az biztos, hogy a sokadik komoly problémára kiverem a patáliát, nem gyakorira írogatok ki kérdéseket, hanem lépéseket teszek.
2016. dec. 5. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
84%
Jelentsd fel a technikai dolgozót, kérj neki fegyelmit, és fizettesd ki vele a kis játékot amit a gyermeked a te ráhagyásod miatt vitt oda. Erről csakis a technikai tehet, hiszen az maga a főgonosz! Minek is dolgozik ott...!! A csodaszép kisautó megér ennyit. Legközelebb vigyétek az örökség ezüstöt és hívjátok ki a TEK-et hogy mindenkit kihallgassanak amikor nem lesz meg. Ennyire hogyan lehettek bénák, komolyan? De ha már így történt, süllyedj inkább el, mint hogy itt kérdezd meg ezt a világméretű ostobaságot. Lennél egy napig te a technikai gondozó helyébe és szerintem a legkisebb problémád is nagyobb lenne mint amit most leírtál. Látszik, hogy baromi jó létbe vagy tartva hála a férjecskédnek (ha van).. Áh minek idegesítem magam, mindig is voltak ilyen "városi" anyukák akiknek ennyi volt az élet........ Kiállok a dolgozó mellett teljes vállszélességgel! Ezerszer több dolga és baja van mint a te kis játékautód problémája! Éhbérért igen keményen kell egész nap melóznia! Mégse nyavajog. Hanem elviseli az olyan orbitális szülők semmitőlvaló szärságait mint a tiéd!
2016. dec. 29. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
92%
Nincs ferje a kerdezonek.
2016. dec. 29. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 A kérdező kommentje:

De értetlenek itt sokan..

Reggel azt mondták, haggyam a gyereknél, du meglesz. Még nekem kéne kellemetlenül érezni magam, hogy du rámertem kérdezni hogy hol van?


És át akartam vetetni másikba ezt is írtam. Mindenhol teltház van és az igazgató meg is győzött arról hogy nem a gyerek érdeke felborítani a megszokott kis életét.


De pl a mai napig harapják a bölcsiben.persze nehogymár szólhassak ez miatt is ugye, mindig hárítanak.


És van férjem.ez mit is számít?

2016. dec. 29. 16:11
 26/34 anonim ***** válasza:
71%

Mar megtalaltad a kulfoldre szokott apukat? Nocsak. Ez jo hir. Szerintem kamuzol.


Es mint irtam, ezer problemad van. Nem lehet, hogy veled is van nemi gond?

2016. dec. 29. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 A kérdező kommentje:
Vagy veled van némi gond.sajnálatos, hogy személyeskedőket nem lehet letitani.
2016. dec. 29. 16:48
 28/34 A kérdező kommentje:

Ja és nincs szökött apuka.

Egy bölcsödés kérdés volt.

2016. dec. 29. 16:50
 29/34 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy egy. Total felismerhetoek a kerdeseid.
2016. dec. 29. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
100%
Uh kedves anyuka, azért örülök, hogy nem egy bölcsibe járatjuk a gyerekeinket... Elképesztő vagy.
2016. dec. 31. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!