Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Ez normalis egy bolcsodeben?...

Ez normalis egy bolcsodeben? Nalatok hogy volt?

Figyelt kérdés

Most lattam vagy 150 kepet a helyi bolcsi mikulaslatogatasarol. A gyerekek felkorben ulnek, majd bejon a mikulas. A gyerekek egy resze mar itt sirt. Ezutan mindenkinek kivetel nelkul egyesevel ki kellett mennie a Mikulashoz atvenni a csomagot. Van olyan kep, ahol a gondozono konkretan hatulrol tuszkolja a gyereket a telapo ele, a bacsi meg fogdossa a gyerek arcat, aki kb magabol kikelve uvolt. Miutan minden gyerek megkapta a csomagot, akkor is keszult kep. Minimum a gyerekek fele sir a kepen csomaggal a kezeben.


Erdekelne errol a velemenyetek. Ha van bolcsis gyereketek, ez nalatok is igy volt? Vagy ez igy normalis? Nekem nem bolcsis a gyerekem, de furcsa volt ezt latni. Miert kell az egyebkent teljesen megremult gyereknek kivonulnia kotelezoen "egy ijeszto bacsi" ele, aki meg raadasul meg is tapopogatja az arcat?


Szimplan kivancsi vagyok egyebkent, hogy mit gondoltok. Abszolut elfogadom, ha szerintetek rendben van.


2016. dec. 15. 22:20
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
46%

Nálunk a bölcsiben kérték, hogy amikor érkezik a mikulás, akkor lehetőleg minél több gyerekhez legyen ott hozzátartozó szülő, nagyszülő, egyéb rokon, hogy ha sírna, legyen, aki megnyugtassa. sírás, ijedtség így is volt, rábeszélés és noszogatás is, hogy igenis menjenek oda a mikulás bácsihoz... de erőszak nem. aki nem akart odamenni, az nem ment.

összevont csoportokban volt amúgy a mikulásozás, így max 24 gyerek volt ott egyszerre

2016. dec. 16. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
47%

Á ez egyáltalán nem normális, nagyon bután csinálják abban a bölcsiben, a télapó nem arról kéne szóljon h a gyerek fél a télapótól.

Nálunk a bölcsiben a gondozónők öltöznek be a gyerekek szeme láttára mikulásnak, mert így elmondásuk szerint a gyerekek nem ijednek meg és nem félnek. Szerintem ez jól van így.

2016. dec. 16. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Nalunk szulovel egyutt volt megtartva az unnepseg
2018. ápr. 28. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!