Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Más is vitte ezért bölcsibe a...

Más is vitte ezért bölcsibe a gyerekét?

Figyelt kérdés
Se a rokonságban, se baratok között nincs olyan akinek lenne ilyen korú gyereke. Így sajnos elég ingerszegények szerintem a napok. Játszóházba járunk jobb híján minden héten, most még játszótér is kiesett. Imádja a gyerekeket, barátságos, nyitott 1,5 éves. Hangsúlyozom hogy csak az ő érdekében vinném bölcsibe, szerencsére nincsenek anyagi okok. Őszintén szólva rettegek, hogy ha itthon maradunk 3 évig akkor olyan zárkózottá válik mint amilyen én voltam. Anyukám nem vitt bölcsibe, kettesben voltunk végig, utálta a játszóteret így sose mentünk. Emiatt féltem az emberektől, kb 16 éves voktam amikor el mertem menni először boltba egyedül.. Nem akarom hogy olyan legyen mint amilyen én voltam.
2017. jan. 25. 08:40
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Ja, és amúgy én is kicsit zárkózottabb típus vagyok, épp ezért nem is annyira játszóterezni járunk, hanem egy kicsit kötöttebb foglalkozásra. Így nem csak annyi van, hogy ott vagyunk egy kupacban, és a könnyebben barátkozósak eldumálnak, mi meg nézzük őket, hanem megvan, hogy miért vagyunk ott, "feladat" van, és máris megvan az apropója a beszélgetésnek a többiekkel.
2017. febr. 3. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!