Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Bölcsibe szoktatás kikészít!?

BarbiEgy kérdése:

Bölcsibe szoktatás kikészít!?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Nagyon nem szeretném részletezni, mert írni alig tudok már a fáradtságtól... Másfél évesemnek nagyon nehezen megy a beszoktatás 2 hete. Végigordítja ott a napot.. Két éjjel óta este alszik egy órát, utána 3 perce szünetekkel ordít. Nem lehet megynugtatni. Kezdek kikészülni már...


2017. nov. 8. 20:20
 1/6 anonim ***** válasza:
78%

Valoszinuleg nem erett meg a bolcsire.

En varnek par hetet,es ujra megprobalnam.

De lehet tobbet kell varni ha megoldhato.

Sosem ertettem miert kell ilyen koran bolcsibe dugni egy gyereket.

Legalabb 2 eves koraig jobb lenne otthon,veled.

Inkabb vartam volna 1-2 evet a gyerekvallalassal,es sporoltam volna,hogy 2 eves koraig otthon tudjak lenni vele.

2017. nov. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

https://www.gyakorikerdesek.hu/kultura-es-kozosseg__egyeb-ke..


szegény gyerek, egy idióta az anyja...

2017. nov. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Azért megy bölcsibe, mert szükségünk van a pénzre. Az anyukám rákos beteg, és nagyon kell most a pénz.

Miért lennèk idióta, hogy videózom? Muszáj lerombolni a maradék önbecsülésem is?

2017. nov. 9. 10:24
 4/6 anonim ***** válasza:

A kicsivel alszol vagy külön szobában van? Mert szerintem jobban jártok, ha vele aludnál. Éjszaka lehet, hogy nem kelne, mivel érezné, hogy mellette vagy, illetve ha kel, akkor hatékonyabban tudod megnyugtatni.


Amúgy persze, hogy sír, hiszen egész nap bölcsiben, utána meg már este van, fekvés és ismét egyedül. Hiányzol neki.


Lehet, hogy tényleg nem érett még bölcsire, de ha meg tudnád oldani, sokat segítene, ha csak fél napra adnád be, ebéd után elhozod és max. alszik a babakocsiban.


Az is lehet, hogy nem szereti a dadusokat, nem foglalkoznak vele, nem vigasztalják. Talán bölcsit, vagy csoportot kéne váltani.

2017. nov. 9. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Utolsó. Köszönöm válaszod, végre egy értelmes ember. :)

Igen értem mit mondasz, teljesen értem a kisfiam szemszögét is... Nehéz láni/hallani ahogy sír értem, megszakad a szívem. Ma már kicsit jobb volt Neki bennt. Kezd alakulni, de muszáj volt kiírni magamból, hogy fáradt vagyok. Elhiheti mindenki, hogy úgy akarom alakítani a dolgokat, hogy Neki a legjobb legyen. Viszont nem szeretném hogy azt lássa rajtam, hogy fáradt, gyötört vagyok. Ma már én is ki tudtam magam pihenni, sokkal másabb így a dolgokhoz állni. :)

2017. nov. 9. 13:43
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez a videózás tényleg gáz...Azt az időt töltsd értelmesen. Játék, séta a gyerekkel. Ennek semmi értelme.
2017. nov. 13. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!