Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Bölcsis gyereked már overálban...

Bölcsis gyereked már overálban megy reggel?

Figyelt kérdés

Mennyire öltözteted alá? Saját lábán megy vagy viszed (üldögélve ugye több ruha kell, csak ezért kérdezem)?

Milyen overált vettél?

Egyberészes vagy külön, márka, milyen vastag?

Mennyi idős a pici?


Köszi


2017. nov. 28. 21:22
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
0%

4-es vagyok, ma végül overálban ment, mert 2 fok volt és hó volt a kocsik tetején. De a bölcsiben kb hülyének néztek, és senki másnak nincs overálja, ma direkt megnéztem. Furcsa....egyébként nâlunk az a szabály, hogy tilos bodyt viselni 18 hónapos kor felett, bugyi és triko kell. Amikor megpróbáltam bodyban vinni azonnal figyelmeztetést kaptam. Ma is szoltak valamit, hogy rendes nadrágot (farmert vagy vmi szépet) vigyek váltónak is, mert csak egy leggingse volt....csak farmer póló, szoknya póló vagy harisnya ruha kombóban lehetnek....szóval minden bölcsiben más szabály van, de az tuti, hogy overált nem kértek nálunk.

Egyébként külföldön élünk, itt átlag 5-8 fok van télen, benn pedig 20, szóval nem 20-25 fok különbségröl beszélünk, hanem 12-15-röl. Szóval más kultúra, elég hidegkedvelöek is, bem ritka, hogy a nagyobb gyerekek (4-5 évesek) rövidnadrágban járnak ilyenkor is.

2017. nov. 29. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
11, elárulod, melyik ország? Kíváncsi vagyok.
2017. nov. 30. 07:05
 13/13 anonim ***** válasza:
0%
Belgium
2017. nov. 30. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!