Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Zavarna ha a gyermeked egy...

Zavarna ha a gyermeked egy fiatal,22 éves pályakezdő kisgyermeknevelőhöz kerülne?

Figyelt kérdés
2018. jan. 20. 23:50
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
23%
Én nem örültem, amikor az oviban 24 éves óvónénit kaptunk, be is bizonyosodott, hogy nem volt alaptalan az aggodalmam. Szerencsére már eltávolították.
2018. jan. 21. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
93%
Volt ilyen óvónőnk a legjobb volt az összes közül.
2018. jan. 21. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
26%

Első évbe kezdő óvónőt kapott a gyerekem, nem igazán örültem neki és hát voltak is vele problémák,nem vitte végig az évet, elküldték.

Következő évbe szintén egy kezdőt kapott, vele nem volt gond,sőt...de ő se vitte végig az évet mert rájött,hogy ez nem neki való (nem dolgozik azóta óvónőként)

Harmadik éve ovis a gyerekem, új óvónő még nincs, egy nyugdíjból vissza jött helyettesít, ameddig nem lesz meg a megfelelő jelentkező. Viszont a vezető elmondta,hogy mindenképpen fiatalt szeretne.

2018. jan. 21. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
24%
A fiammal a tapasztalt óvónők is alig bírtak, egy olyan fiatal óvó nénit, akit a lányom kapott, megevett volna reggelire. Hozzá kőkemény tapasztalat kellett, ami nekem sem volt, én is az óvónőktől tanultam. Most is vannak gondok, de teljesen kezelhető lett.
2018. jan. 21. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
78%
Nem. Talán ő még őszintén érdeklődnik a gyerekek felől azért választotta a szakmáját. Néha a vén rókák már csak a nyugdíjat várják addig akarnak "túlélni."
2018. jan. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Én vagyok a kezdő, megnyugtattatok
2018. jan. 21. 23:38
 17/24 anonim ***** válasza:
81%
Nem, mert aki szakmailag odavaló az 20 évesen is megállja a helyét, aki meg nem, arra 50 évesen sem szívesen bíznám a gyereket. Ez nem kor függő. Egy tanár sem attól lesz jó tanár mert már 20 éve a pályán van.
2018. jan. 22. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
63%
miért zavarna? ő még lelkes
2018. jan. 22. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Engem egyáltalán nem zavarna. Aki 30 éve ott van, az is volt egyszer pályakezdő. Persze érthető a bizalmatlanság is, de az esélyt meg kell adni, én nem ítélkezem előre. Ha valami nem jó, az úgyis kiderül. Én elég fiatalon, viszonylag pályakezdőként kerültem vezető pozícióba a munkahelyemen, minden beosztottam jóval idősebb volt, mint én, de mindenki elfogadó volt, pozitívan álltak hozzám, így gyorsan beleszoktam a vezetői szerepbe, megálltam a helyem. Ha nem ilyen lett volna a hozzállás, valószínüleg minden másképp alakul. Ha a nevelő érzi a bizalmat, akkor (ha minden rendben van neki a toronyban) rá is akar majd szolgálni.
2018. jan. 23. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
65%
Na látjátok ezért lépnek le innét a fiatalok, mert a pályakezdőkre senki nem bíz rá semmit, 10-20 év múlva meg csak morgolódnak majd egymással a nyuggerek, dolgozni meg alig fog valaki.
2018. jan. 24. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!