Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » 2 evesen szeretném bölcsibe...

2 evesen szeretném bölcsibe íratni az ikreimet. Megviseli vajon őket?

Figyelt kérdés
Felek, hogy az anya gyermek kapcsolat zavart szenvedne, ha ilyen koran bölcsibe adnám őket, de szeretnék dolgozni menni. A környezet hozzáállásától is félek. Mindenki azt mondja, hogy úgyis 3 évig jar a gyed maradjak itthon velük. De őszintén, amikor nincs itthon a férjem (dolgozik) mar a veget jarom majdnem mindennap. Mindent egyszerre, hisztik, semmi sem jó, veszekednek. És persze a plusz pénz is nagyon jól jönne.
2019. máj. 15. 21:09
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen kicsit megnyugtattatok. Szép fokozatosan szeretném beszoktatni őket, ahogy nekik jo lesz. Aztán lehetséges, hogy tényleg fog tetszeni nekik. Amikor jön hozzánk egy másik lány akkor nagyon jól el vannak hárman, szinten jol el vannak az egyik ismerős kisfiával is. Akkor nincs hiszti ha ők is itt vannak.
2019. máj. 16. 12:42
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb ember visszmegy dolgozni kèt èv utàn... Sok gyerek màr vàgyik is ilyennkor a gyerektàrsasàgra. Tènyleg, hogy mivel ikrek, te nem 25 ezret kapnàl, de èn megèrtem, ha beaadod ôket... Az vesse ràd az elsô követ, aki nevelt màr ikreket....
2019. máj. 16. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen ha más ott van nálatok az kis változatosság nekik...már kevés nekik az otthonlét,én ugy mondtam mikor a fiam ment bölcsibe hogy már unja a fejemet...kevés volt neki a játszó,stb....társasági lények a gyerekeink...
2019. máj. 16. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Látom akkor sokan megértetek. :)
2019. máj. 17. 10:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!