Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Általában hány óra körül...

Általában hány óra körül szoktak menni a bölcsibe a gyerekekért, a többség délután meddig van?

Figyelt kérdés
2019. máj. 23. 04:51
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
Felénk nincs olyan, aki vállal elhozást, olyat keresnek, hogy egésznapos legyen.
2019. máj. 23. 10:25
 12/27 anonim ***** válasza:
100%
Szomszédságban diáklány, aki suli után elhozná és vele lenne, amíg haza nem érsz?
2019. máj. 23. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
78%
Én is ezen vagyok kiakadva, úgy érzem mintha senki nem dolgozna, ami magánügy lenne, de nem az ha a dolgozó szülő gyereke szívja meg. Ahol élek (átlagos méretű város az agglomerációban) fél ötkor már zár a bölcsi, de 4 után már kb senki nincs, néznek mint a véres rongyra, a gyerek egyedül téblábol, érzi a "menjünk már" feszültséget, már átrakták másik szobába.. Én ezért haragszom nagyon.
2019. máj. 23. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
89%
A 21. században már tucatnyi módja van a pénzkeresésnek. Bírom, amikor ezen háborogtok. Nem mindenki dolgozik "munkahelyen" 8tól 5ig, plusz utazik órákat ide-oda. Sokan dolgoznak részmunkaidőben, vagy otthonról állandó jelleggel. Esetleg heti pár napot otthonról, pár napot a melóhelyről. Vagy rugalmas beosztásban. Nálunk a bevett dolog az, hogy az egyik szülő hozza a másik viszi a gyereket, tehát csúsztatottan dolgoznak. Ahol ez sem megoldható ott kell a segítség családon belül vagy fizetetten. Ha nincs családban senki, a fizetett meg nem megoldható munkát kell váltani valamelyikőtöknek. Más megoldás sajnos nincs.
2019. máj. 23. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
84%
13-mas, könyörgöm, én komolyan megértelek téged is, de szerinted jó egy 2-3 évesnek napi 9-10 órákat közösségben tölteni?Mert ahhoz, h te 8 órákat tudj dolgozni, plusz beérj és odaérj a bölcsibe, ennyi kell. Én meg azt nem értem, h erre a többség miért nem gondolt előbb, (mint fent írtam ezt 2 szülő remekül meg tudja oldani, úgy hogy csúsztatottan dolgoznak) vagy nem választott magánintézményt, ahol még plusz pénzért este 6 ig is bent hagyhatod.
2019. máj. 23. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:

Körberöhögnek, ha megemlíted a részmunkát a munkahelyek nagy részén. Home office is az interjún hangzik el először és utoljára.

Csúsztott munkarend? Csak nem képzelem, hogy bárkinek van ideje azt ellenőrizni, hogy a kollégák be is tartják-e az eltolt munkarendet.

Nemigazán vannak állások ahol családbarát a munkaidő.

2019. máj. 23. 16:23
 17/27 A kérdező kommentje:
Csak 3 diplomám van, de egyik sem olyan területű, ahol egyéni vállalkozásban lehetne működni, hogy megoldható legyen az otthoni munka, ami nem bedolgozós vagy nem hálózatépítős vagy értékesítő.
2019. máj. 23. 16:24
 18/27 A kérdező kommentje:
Gyalog jártok a bölcsibe vagy kocsival?
2019. máj. 23. 16:27
 19/27 anonim ***** válasza:
100%
Én alapítványi óvodában vagyok óvónő, minden nap 14:00-ig dolgozom (állandó du-os van), 15:00-re megyek a bölcsibe.
2019. máj. 23. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
100%
A csúsztatottat úgy értetettem, hogy pl. anya megy 7 re, apa 8-9 között. Így apa viszi reggeli a kicsit, anya korábban végez, így ő megy érte, apa mivel később ment tovább marad. Nálunk így oldják meg a legtöbben, ill. nagyszülői segítséggel.
2019. máj. 23. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!